Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Users who are viewing this thread

sultan_mehmet_han said:
ya bu modul sistemini nereye atcaz bulamadım system... midir nedir onu
Öncelikle zip dosyasını çıkart. Sonra module system içinden module_info.py dosyasına sağ tıkla ve Edit with IDLE tuşuna bas. export  yazan yerlere nereye atacağını yaz( daha doğrusu hangi modül için olacağını) sonra kaydedip çık. en yukardaki komut dosyasını aç. hata vermzse olmuş demektir.

Shogun mod sürekli donuyor bende  :???: sürekli düğmeden kapatmayayım diye yapışkan tuşlara basıyorum.Sizde böyle bir problem var mı?

Kral_faust said:
Shogun mod sürekli donuyor bende  :???: sürekli düğmeden kapatmayayım diye yapışkan tuşlara basıyorum.Sizde böyle bir problem var mı?

Shogun mod'u WSE ile açman gerekiyor, adam konusunda bas bas söylemiş. He, problem ise şundan, 1.153 patchi WSE'yi desteklemiyor, bu yüzden de donmaya sebep oluyor.

Çok teşekkürler 1.143'ü sağolsun Klei sayesinde yaptım.WSE'yi bilmiyordum (Kara cahillik  :neutral: ) şimdi öğrendim.

30 mayıs 2012 bugün tarih yukarıda yanıldıysam özür dilerim ama gerçekten 2 ayı geçmiş ve yenilenmesi gerekiyor artık :sad:

İlk mesajın son düzenlenme tarihi "Son Düzenleme: Nisan 30, 2012, 09:21:38 ÖS Gönderen: Steelo" bilip bilmeden konuşmayınız :!:
Adam istediği zaman günceller buna karışamazsın , sadece " Güncelleyebilir misin ? " diye istekte bulunabilirdin.

Back
Top Bottom