Warband Mod Çeviri Listesi | Güncel 10.11.2018

Users who are viewing this thread

sa arkadaşlar 16th century mod türkçe yamasını yaparsanız seviniriz tüm kıtalar çoklu devletler var verimli olur sizden ricam

TURKİSH KAYI said:
16.yüzyıl modu çevirebilecek bir olsa keske.
SabahKılıcı said:
ACOK 4.0 çevirilse süper olcak
abdulbaki16 said:
sa arkadaşlar 16th century mod türkçe yamasını yaparsanız seviniriz tüm kıtalar çoklu devletler var verimli olur sizden ricam
-Konuyu okuyup, çevireceklerini sanmıyorum.-
-Konu güncellendi. 01.07.2017

Scipio0 said:
hala güncelmi ?
2 adet çevrilmeye devam edilen modül var.Onlar bitince onları da ekleyeceğim, başka bir çeviri de göremedim.

#3 Güncel

-Eksik çevirileri, konudan veya bana özel mesajdan gönderebilirsiniz.
-Bazı modların çevirilerinin sürümleri eski veya çevirisi bırakılmış-linkleri kırılmış olabilir.Bildirirseniz değiştiririm, hepsini kontrol etmedim.

#4 Güncel.

NømiraL'a devam eden çevirisinde başarılar, konuya eklendi.

Raelag the Warlock said:
Merhabalar. Bir mod çevirmek istiyorum ama mod dosyaları içinde nereden çevireceğime dair bilgim yok. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
Oyunu, mod ile beraber başlat. Yani modu aç.Daha sonra alt+enter yap ve pencereli moda geçmiş olman gerek.En sol üstte bir menü göreceksin.Orayı kurcala Menu gibi şeyler vardır. 'create new_language folder' gibi bir şey bulman gerek.Ona tıkladığında oyun dosyaları içinde new_language adlı bir klasör bulacaksın ve açtığın modun dil dosyası oluşmuş olacak.Oradan çevirip daha sonra test edebilirsin.Modun kendi özelliklerini barındıran ingilizce kelimeler {***} şeklinde çıkar.Bu işaretleri metin belgesinde '{***}' aratıp ' ' (boşluk) ile değişip oyunda görünmesini engelleyebilirsin.
Tamamen sallamasyon hatırlamışım. :smile:

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,331491.msg7835567.html#msg7835567

buradan öğrenebilirsin.

Raelag the Warlock said:
Cevap için çok teşekkür ederim, kısa zamanda çevrilmiş bir modlar listesine bir tane daha ekleyelim nasipse  :smile:
Kolay gelsin, takıldığın bir durum olursa özel mesaj atabilirsin

Gençler 108 heroes diye çin yapımı bir mod buldum çok hoşuma gitti, ingilizce çevirisi tam olunca bunu türkçeye çevirelim.
https://www.moddb.com/mods/108-heroes

Back
Top Bottom