Warband Mod Çeviri Listesi | Güncel 10.11.2018

Users who are viewing this thread

abdulbaki16

Recruit
sa arkadaşlar 16th century mod türkçe yamasını yaparsanız seviniriz tüm kıtalar çoklu devletler var verimli olur sizden ricam

Black Dead

TURKİSH KAYI said:
16.yüzyıl modu çevirebilecek bir olsa keske.
SabahKılıcı said:
ACOK 4.0 çevirilse süper olcak
abdulbaki16 said:
sa arkadaşlar 16th century mod türkçe yamasını yaparsanız seviniriz tüm kıtalar çoklu devletler var verimli olur sizden ricam
-Konuyu okuyup, çevireceklerini sanmıyorum.-
-Konu güncellendi. 01.07.2017

Black Dead

Scipio0 said:
hala güncelmi ?
2 adet çevrilmeye devam edilen modül var.Onlar bitince onları da ekleyeceğim, başka bir çeviri de göremedim.

Crysis

Regular
ibrahim1996tr said:
Şahane işler çikartiyorsunuz emeginize saglik, birde ricam olucak perisno modunu çevirebilirmisiniz ?

Katılıyorum perisno mod iyi bir uraş olucaktır kaliteli moda benziyor çeviri yapabilirseniz güzel olur.

Black Dead

#3 Güncel

-Eksik çevirileri, konudan veya bana özel mesajdan gönderebilirsiniz.
-Bazı modların çevirilerinin sürümleri eski veya çevirisi bırakılmış-linkleri kırılmış olabilir.Bildirirseniz değiştiririm, hepsini kontrol etmedim.

Black Dead

#4 Güncel.

NømiraL'a devam eden çevirisinde başarılar, konuya eklendi.

Black Dead

Raelag the Warlock said:
Merhabalar. Bir mod çevirmek istiyorum ama mod dosyaları içinde nereden çevireceğime dair bilgim yok. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
Oyunu, mod ile beraber başlat. Yani modu aç.Daha sonra alt+enter yap ve pencereli moda geçmiş olman gerek.En sol üstte bir menü göreceksin.Orayı kurcala Menu gibi şeyler vardır. 'create new_language folder' gibi bir şey bulman gerek.Ona tıkladığında oyun dosyaları içinde new_language adlı bir klasör bulacaksın ve açtığın modun dil dosyası oluşmuş olacak.Oradan çevirip daha sonra test edebilirsin.Modun kendi özelliklerini barındıran ingilizce kelimeler {***} şeklinde çıkar.Bu işaretleri metin belgesinde '{***}' aratıp ' ' (boşluk) ile değişip oyunda görünmesini engelleyebilirsin.
Tamamen sallamasyon hatırlamışım. :smile:

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,331491.msg7835567.html#msg7835567

buradan öğrenebilirsin.

Black Dead

Raelag the Warlock said:
Cevap için çok teşekkür ederim, kısa zamanda çevrilmiş bir modlar listesine bir tane daha ekleyelim nasipse  :smile:
Kolay gelsin, takıldığın bir durum olursa özel mesaj atabilirsin

Gençler 108 heroes diye çin yapımı bir mod buldum çok hoşuma gitti, ingilizce çevirisi tam olunca bunu türkçeye çevirelim.
https://www.moddb.com/mods/108-heroes

Top Bottom