Warband Krallık ve Ziyafet Sorunu!

Users who are viewing this thread

Aggresor

Recruit
Krallıgımı kurdum Evlendik vs. :smile: suan kimseyle savaş halinde değilim fakat hatuna davetiyeleri yollayalım dediğimde krallık uygun olur olmaz göndericem diyor bnm lordlar hayta hayta geziyor savaş durumum yada aktif bi görevde yok uzerımde kısaca ziyafet veremiyorum görevler kısmına falan işlemiyor kiler Full çeşitler kafi durumda sorun nerdedir neden ziyafet veremiyorum arkadaşlar  :grin:

Silverlight said:
başka biri veriyodur ziyafeti, gezgin şairlerden bi kontrol et senin krallığında ziyafet veren başka biri var mı?
Busorun Bendede Var Ama silverlight Aynı Anda 3 Ziyafet Verildiğini Gördüm Ben Bence Diğer Ülkelerle Alakası Yok :smile:

diğer ülkelerden bahsetmiyorum senin ülkenden başka bir lord veriyordur diyorum
tabi bi çeşit bugda olabilri bu
v1.127de daha evlenmedim(bu cümleden sonra kendimden tiksindim :grin:) dolayısıyla ziyafet konusunda bişey diyemiycem (başka fantazilerden karı-kıza zaman kalmadı :grin:)

Karın yeterli erzağı falan isteyecektir.Onlara bak bir istersen.

Bide o kadar Harlaus beni çağırıyor savaş toplantısı falan.Gidince öyle duruyorlar.TW bunu duysun.Hiç değilse bi el hareketi falan olsun.Veya bir intro girsin. :grin:

En son versiyonunu yeniden kur güncelle save dosyana zarar gelmesse ziyafet verebilirisin belki ama denemekte fayda var ..  :wink:

Eğer bazı lordlarınla veya leydilerinle ilişkin eksiyse öyle gideyim şunun ziyafetinde karılara kızlara bakayım demezler, ama onların yanına gidip ziyafet verdiğin şehre gitmelerini söylersen giderler ve ziyafet bitince ilişkin de yükselir. Ha, zamanla ilişkim düzelsin öyle gelsinler dersen o da senin kararın. :smile:

Aslında forumda yazılan konulara cevap vermemeyi düşünüyordum. Fakat siz "SORU" sormadan önce rehberler kısmına bakmayı hiç istemediğiniz için yazıyorum...

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,141752.0.html

Back
Top Bottom