WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Users who are viewing this thread

1-NPC=yandaşlar=Borcha,lezalit,marnid gibi.

2-Puan raporlardan en üstteki şıka bas ordan.

3-Tekrar tekrar oku.

yılgın12 said:
arkadaş diyelim nizarı veyatta bir  soysuzu düşük sınıfı lord yaptım  ne olur kötü bir şey olur mu nizar bize  kelek atar mı?

Diğer lordlarla ilişkin eksilir.

Searcy said:
winner o yazıları siyah yap ya gözlerimi alıyor okurken.Hemde yazılar yeşil olunca bir estetiği yok. :grin:

dostum yaparım yapmasına da ben siyah arkaplan kullanıyorum ya :smile: artı bu konuda yazıları  değiştirmeye uğraşıyorum ama ikide bir yazıların bir kısmı küçülüp büyüyor onun için pek uğraşmak istemiyorum bu aralar kusura bakmayın

Kusura bakmayın elimden geldiğince 7 sayfayı da okumaya çalıştım ama haliyle biraz zor oluyo, Krallık kurmk yerine hali hazırda ki bir krallığn tahtına oturmak gibi bir şansımız var mı? Yoksa illaha kralımıza ettiğimiz yemini bozup malı mülkü arkada bırakıp tekrar fetih yaparak mı olucaz?

Aril said:
Kusura bakmayın elimden geldiğince 7 sayfayı da okumaya çalıştım ama haliyle biraz zor oluyo, Krallık kurmk yerine hali hazırda ki bir krallığn tahtına oturmak gibi bir şansımız var mı? Yoksa illaha kralımıza ettiğimiz yemini bozup malı mülkü arkada bırakıp tekrar fetih yaparak mı olucaz?

Selam Aril

Oyundaki karakterinini oluştururken hayatın hakkında bağzı bilgiler ediniyorsun. Bu bilgilere göre senin Bu diyara Göç ettiğin anlaşılıyor. Öyle ki oynadığın yerel zamana göre krallar soylular tarafından yönetilir ve babadan oğula  geçercesine sürer gider.

Yani kısacası Bir krallığın başına geçemiyorsun maalesef. Kendi Krallığın sayesinde Diyarda hüküm sürebilirsin ancak.

bende küçük bir bug var sanırım: ziyafetten önce turnuvaya giriyorum, kazanıyorum, ziyafete akıyorum, kızlara asılıyorum, uygun birini bulunca ayar veriyorum, bu zaferi sana armağan ediyorum dediğim anda( ya da ondan sonraki iltifatımda) ilişki hemen 100 oluyor ! pek kötü bir durum değil belki ama yine de biraz rahatsız ediyor insanı :smile:

-dinlediğiniz için sağolun- :razz:

Bendede oluyor o. Sanki koskoca soylu lordların  soylu ailesi değilde, masum köylü kızı gibi.  :lol:

Son krallık kergitleride talan ettim.Adamlar çok inatcılar.Hepsini yendim ama adamlar inatla beni tanımadılar.Suno şehrinde zindanda ip gibi dizdim hepsini :smile:

Esir lordlardan istediğimizi serbest bırakabiliyor muyuz?

epeydir dolanıyorum.Kergitlerin lordları kayıp. kimsecikler yok her er kırmızı. :smile: düşman olmayınca tadıa olmuyor.

Kergitlere hayran kaldım,En çok zorlayan krallıktı

Danışmanlık için hangisini atamalıyım. Kafadan birini atıyınca ben bu konularda ii dilim diyor ortagımı öneriyim diyor ama kmseyi sölemiyor

winner said:
Olabilir ama genelde kelek atmaz ama Diğer krallık lordları sana pek yanaşmaz o zaman

Bak metin belgesine kopyala. Sonra renk kodlarını sil. Eğer yeni renk eklemek istersen, forumda harfe işleyerek renk kodlarını al kopyala-yapıştır.

Searcy said:
winner said:
Olabilir ama genelde kelek atmaz ama Diğer krallık lordları sana pek yanaşmaz o zaman

Bak metin belgesine kopyala. Sonra renk kodlarını sil. Eğer yeni renk eklemek istersen, forumda harfe işleyerek renk kodlarını al kopyala-yapıştır.

Bilgi için sağol dostum deniycem

Rehber harika olmuş eline sağlık faydalı oldu ama ben bir türlü krallığımı diğer devletlere tanıtamadım. Diğer devletlerle 150 200 oyun günü savaştım resmen erittim adamları ama hala tanımıyorlar beni.En az 50 kez elçi yolladım nafile. Bu konuda ne yapabiliriz? Yani bir çözümü bi çaresi varmıdır???

Bişey sormak istiyorum.Acaba sadece Laydlerlemi evlenebiliyoruz?Yani Ymira gibi yandaşlarımızlada evlenebiliyomuyuz?

by_arena said:
Rehber harika olmuş eline sağlık faydalı oldu ama ben bir türlü krallığımı diğer devletlere tanıtamadım. Diğer devletlerle 150 200 oyun günü savaştım resmen erittim adamları ama hala tanımıyorlar beni.En az 50 kez elçi yolladım nafile. Bu konuda ne yapabiliriz? Yani bir çözümü bi çaresi varmıdır???

Savaş Yaparak Tanınmazsın Barış Yapman gerek Önce yak Yık Sonra 1 hafta Uğraşma bak Bakalım nasıl Tıpış ayağına Geliyorlar :grin:

Kral.redkid said:
Arkadaşlar ben bir leydiyi kaçırdım yani evlendim fakat leydi hala evlendiğimiz şehirde ben onu şehirime götürmek istiyorum fakat götüremiyorum. Sarayın yapılması gerekiyormuş fakat ben saray yapamıyorum :???:
Şimdiden teşekkürler
Abi kız senden kaçmış :mrgreen:

Ne yaptıysam krallar benı tanımıyor.
Elcı yolluyorum yok
Dost dusmanımız warken yardım fln edıyorm elcıy falan gene yok
Kralıgın bırını sınır oldum harıtadan sıldım gene yok
Sınır ettıler

Birde Derebeylerım 18 tane var fakat bırıne kale veya sehır fln verıdıgımde dıyer hepsı ıle
aram kotu oluyor +60 +40lardayken aram toprak verıyorum dıe derebeylerıme hepsıyle aram
oldu -10 -40 hepsının en az 1 kale 1 koyu falan war gene -

Back
Top Bottom