Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

Organizasyonun başlangıç zamanı sizce ne zaman olmalı? ve 1 sezon ne kadar sürmeli?

• Total voters
    55
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Benim fiyatım 1.234.567 olmayacaksa bence 234.567 olmalı.
Sana özel olarak 4.567.890 diye değiştiriyorum (!)

• Oyuncu Adı: Gimli
• Oyuncu ID: 2456090
• Oynadığı Class: Atlı/Piyade
• Kişisel Başarıları: 5 yıldır KingsGuard'lık, Kingdom of England vs House Baratheon savaşında 9 kill, Kingdom of England World Domination eventinde 20 kill
• Takım ile başarıları: WT8T 3.lük (Team Aurora)
• Steam profili: Gimli
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? Çok isteyen değil, bedelini ödeyen alır!

Kabul edildi! fiyatını şimdilik 150.000 olarak güncelliyorum. Daha sonrasında kontroller bitince fiyatın değişebilir.

Teşekkür ederim. Şakası bir yana biraz sonra katıldığım turnuvaları yazdığım yoruma editleyeceğim ona bakabilirsen sevinirim.
Tabii ki yazman yeterli.

• Oyuncu Adı: Teto
• Oyuncu ID: 3929131
• Kişisel Başarıları:
• Takım ile başarıları:
-WRC Division C 4.'lük
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/sirteto/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 100k
Kabul edildi, fiyatını 100.000 olarak güncelliyorum. Daha sonrasında kontroller bitince fiyatın değişebilir. Çok ufak işim var bittikten sonra listeye de ekleyeceğim.

• Oyuncu Adı: Husa
• Oyuncu ID: 5181178
• Kişisel Başarıları:Teog 450 puan tyt 100 net
• Takım ile başarıları:
• Steam profili: https://steamcommunity.com/profiles/76561198397095896/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.)-
Kabul edildi fakat şu altta alıntıladığım yazıyı bir daha okursan sevinirim. Fiyatını 100.000 olarak güncelliyorum, kontroller bittiği zaman fiyatın değişebilir.

Şu zamana kadar yapılan başvurularda "üşendim, yazmak istemedim" vb. gibi yazanların bizzat turnuva geçmişlerine bakarak kayıt ettim. Fakat şu andan itibaren böyle dalga geçer gibi yazan olursa eğer başvurusunu kabul etmeyeceğim. Bilginize.

• Oyuncu Adı: PlutoN
• Oyuncu ID: 4386361
• Oynadığı Class: Okçu
• Kişisel Başarıları:
• Takım ile başarıları: WT8T 3.
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/aartemisiaa/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? 100.005
Kabul edildi. Fiyatını şimdilik 100.005 olarak güncelliyorum, daha sonrasında kontroller bitince değişebilir.

ÖNEMLİ NOT: Beyler, bayanlar en az 1 tane daha kaptanlık başvurusuna ihtiyacımız var.

• Oyuncu Adı: nemesistronkest
• Oyuncu ID: 1381350
• Oynadığı Class: Mainim atlı ama ihtiyaca göre piyade de oynayabilirim
• Kişisel Başarıları: instagramda bi sayfanın gönderisine attığım yorum 600 beğeni aldı
• Takım ile başarıları:

-ECL1 1. liği
-ECL2 2. liği
-WT8T 2. liği
-WRC Challengers 2. liği
-W5D Div A 4. lüğü
-ECS4 Div A 5. liği
-WRL Div A 3. lüğü
-W6C Div B 1. liği
-WWC Season 3 1. liği
-WNL8 9. luğu

• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/nemesistronkest
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.)
benim attığım 2k üstü beğenilmişti nemesis kardes :wink:

Arkadaşlar bugün istatistik ve fiyatlar için hesaplamaya başlamıştım fakat bu o kadar zorladı ki beni anlatamam. Tek tek her oyuncuyu kontrol etmek gerçekten de çok zaman alıyor. Buna başladığımda saat 19:30'du ve daha 5 oyuncuyu bitirdiğim zaman saat 22:37'yi gösteriyor. Lütfen eğer ki takım veya kişisel başarınız var ise bunları İLK MESAJINIZI ALINTILAYARAK güncelleyin. Eğer ki güncellemek istemiyor iseniz şuan verdiğiniz bilgilerden fiyatlarınızı hesaplayacağım ve bu şekilde de açık arttırmaya işleyeceğim.

Fiyatların nasıl hesaplandığını öğrenmek isteyen olursa spoiler içine bir resim bırakıyorum şablonu görebilirsiniz.

• Rating üzerine bir tema izliyorum. Aldığınız +10'lar ve -10'lar belirlenen rating arasında fiyat oluşturacak. Örneğin puanınız 120'i tuttu bu rating ortalaması da yaklaşık olarak 421.000'e tekabül ediyor diyelim. Fiyatınız 421.000 olarak belirlenecektir. Herkes rekabetçi geçmişini güncelledikten sonra bu rating şemasını sizinle detaylı paylaşacağım. Aşağıda bulunan resim sadece bir "TASLAK"tır.

mCgmx.jpg

Turnuva geçmişinizi güncellemeniz için son tarih 20.06.2021 belirledim. Lütfen eksiksiz bir şekilde güncelleyin. Ben de buna göre fiyat hazırlaması yapabilirim.

• Oyuncu Adı: Mako
• Oyuncu ID: 4170636
• Kişisel Başarıları:
• Takım ile başarıları: WT8T 3.lük, WRC Div B 4.lük
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/mithrilxmako/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.)
Kabul edildi, yarın sayfayı güncellediğimde ekleyeceğim..

• Oyuncu Adı: blade yıldırım
• Oyuncu ID: 4025863
• Oynadığı Class: okçu(10 senedir)
• Kişisel Başarıları: yok
• Takım ile başarıları: yok
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/4versince/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.
313.131$
Kabul edildi, yarın sayfayı güncellediğimde ekleyeceğim.

Arkadaşlar bugün istatistik ve fiyatlar için hesaplamaya başlamıştım fakat bu o kadar zorladı ki beni anlatamam. Tek tek her oyuncuyu kontrol etmek gerçekten de çok zaman alıyor. Buna başladığımda saat 19:30'du ve daha 5 oyuncuyu bitirdiğim zaman saat 22:37'yi gösteriyor. Lütfen eğer ki takım veya kişisel başarınız var ise bunları İLK MESAJINIZI ALINTILAYARAK güncelleyin. Eğer ki güncellemek istemiyor iseniz şuan verdiğiniz bilgilerden fiyatlarınızı hesaplayacağım ve bu şekilde de açık arttırmaya işleyeceğim.

Fiyatların nasıl hesaplandığını öğrenmek isteyen olursa spoiler içine bir resim bırakıyorum şablonu görebilirsiniz.

• Rating üzerine bir tema izliyorum. Aldığınız +10'lar ve -10'lar belirlenen rating arasında fiyat oluşturacak. Örneğin puanınız 120'i tuttu bu rating ortalaması da yaklaşık olarak 421.000'e tekabül ediyor diyelim. Fiyatınız 421.000 olarak belirlenecektir. Herkes rekabetçi geçmişini güncelledikten sonra bu rating şemasını sizinle detaylı paylaşacağım. Aşağıda bulunan resim sadece bir "TASLAK"tır.

mCgmx.jpg

Turnuva geçmişinizi güncellemeniz için son tarih 20.06.2021 belirledim. Lütfen eksiksiz bir şekilde güncelleyin. Ben de buna göre fiyat hazırlaması yapabilirim.
Açıkçası bu puanlamalar cidden yanıltıcı ve boş olur.Her ne kadar başlangıç fiyatı olsa da bu yaptığın puanlama sistemiyle değerinin çok üstüne gidecek oyuncular olur veya hiç alınmazlar fiyatları nedeniyle.Önerim gordios un dediği gibi belli başlı kişilerle konuşup bir fiyat biçmek.Sanırım sen başarılı kelimesini birazda tecrübeyle alakalı buluyorsun ama her şey tecrübe değil örnek verilmesi gerekirse son turnuva.Şampiyon olan takımın 3,4 tanesi oyuncusu 2021de isimlerini duyurdu ama şampiyon olmayı bildiler

Last edited:
Grynn forumdan banlı olduğu için başvurusunu atmamı istedi ben atıyorum,

• Oyuncu Adı: Grynn
• Oyuncu ID: 4861896 / 479980
• Oynadığı Class: Cav / inf / Ranger (atlı okcu)
•Kişisel Başarıları: Cankurtaranlık yaptım
• Takım ile başarıları:
• W5D (DIV. B) #3
• WT8T #1
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/Grynnn/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 999.999

• Oyuncu Adı: Hosu
• Oyuncu ID: 1578828
• Oynadığı Class: Atlı
• Kişisel Başarıları: WKKT çeyrek final
• Takım ile başarıları: GHWTL3 çeyrek final(MeinGaming)
WVT 3.lük (M&Ms)
WT5T-3 - Thrash Mans
WNL4- Gondor
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/Hosu123/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 1.234.567
Takım ile başarılar: WML- Lorina Gaming
WTKT- OST

mCgmx.jpg

Turnuva geçmişimizi mi? Yoksa sadece başarı aldığımız turnuvaları mı yazıyoruz?

Oyuncu Adı: Ravien
• Oyuncu ID: 3748500
• Kişisel Başarıları: -
• Takım ile başarıları: WT8T 1.liği - W5D Div B 1.liği - WNL8 Div B
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/emxir3434/
• Neden kaptan olmak istiyorsun? (Kaptan lazım usta kimse çıkıp olmuyor bari biz yapalim biraz tecrübemizde var)
• Takım adın ne olacak? : Regal Ace
• Takım banner'ın ne olacak? (Doldurulacak)
• Takımına ne vaat ediyorsun? : Anlatılmaz yaşanır hocam onlar sadece güvensin

Last edited:
Oyuncu Adı: Ravien
• Oyuncu ID: 3748500
• Oynadığı Class: Okçu(açıkta atlı da oynarım)
• Kişisel Başarıları: Tecrübeli Yks Mezunu
• Takım ile başarıları: WT8T 1.liği - W5D Div B 1.liği - WNL8 Div B 2.liği (halbuki 1.Olmuştuk, hükmen mağlup sayıldık) WVT 4.lük birkaç tane daha var ama telefondan girdiğim için isimleri falan Kontrol etmek biraz fazla uğraştırıyor hatırladıklarım bunlar
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/emxir3434/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) (650.000 - 900.000) / Bu arada Benim gibi birçok arkadaşımızın Haziranin 26 ve 27sinde Yks yani üniversite sınavı bulunmakta onlar ve kendim adina Turnuvanın Yksden sonra Başlamasını talep ediyor ve daha sağlıklı buluyorum (Aksi taktirde ben Haziranın 27sine kadar hiçbir maça katılamayacağim saygılarla.)
Emir'in YKS ile ilgili yazdığı son kısma kesinlikle katılıyorum. YKS'ye girecek arkadaşlar için 27'sinden sonra başlayabilirse hem daha fazla katılımcı olur hem de gelmek isteyen herkesin gönlü olmuş olur diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom