Warband eskisi gibi değil

Users who are viewing this thread

Merhabalar,Warband 2-3 haftadır eski kadar akıcı değil,oyunda donma vb. olaylar olmuyor ama eski performansını gösteremiyor.

Eskiden 20-30 pingin altındayken şimdi hep 70-80 ping üzeri.Kota dolmuştur diye bekledim ama değil.Single'da da aynı şekilde akıcılık yok.

Bir çözüm bilen varsa yazın lütfen.

Bilgisayar tozlanmış olabilir.Diğer oyunlarda aynı sorun yoksa Oyunu sil tekrar kur

Silmeye gerek yok. Ping sorunu internet ile alakalı ayrıca 70-80 ping ile oynadığım sunuculara bazen girmediğim de 200-300'e çıkıyor ama sunucuya girdiğimde normal haline geri dönüyor. Eski performansı ile şu anki performansı arasında nasıl bir fark var?

Negatrm B. said:
Silmeye gerek yok. Ping sorunu internet ile alakalı ayrıca 70-80 ping ile oynadığım sunuculara bazen girmediğim de 200-300'e çıkıyor ama sunucuya girdiğimde normal haline geri dönüyor. Eski performansı ile şu anki performansı arasında nasıl bir fark var?

Eski performansımda normaldi yani hiçbir sorun yoktu.Şimdi sanki adamların hareketleri bana geç geliyor gibi.Az önce bir duelo odasına girdim duran botlara karşı kapıştım adamın yanına gidiyorum bir bakmışım adam baltayı kafama indirmiş.

Valla oyundan soğuttu.

Back
Top Bottom