Warband ' da adamlarınız ölmeden herkesi yenebilceğiniz süper taktik

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ilk önce yapmanız gereken şey herkesin okçu olması . Savaşı başlatın . Eğer okçularınız atlıysa atlardan indirin . Atlardan indirdiğinizden sonra F1 re basıp " Bu konumda kal " yani yine F1 e basın . F2 den F4 e yani " Yakın dur " yapın . Sonra adamlarınız sıra olacak . Düşmanlar gözükünce F3 den F2 buda " Atış Serbest " oluyor . Böylece düşmanlarınızın bir çoğu yakınınıza gelmeden ölüyor - bayılıyor . Diğerleri ise firar ediyor . Birçok kralı böyle yendim . Hilesiz oynuyorsanız tavsiye ediyorum . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

|FeNiX| said:
Arkadaşlar ilk önce yapmanız gereken şey herkesin okçu olması . Savaşı başlatın . Eğer okçularınız atlıysa atlardan indirin . Atlardan indirdiğinizden sonra F1 re basıp " Bu konumda kal " yani yine F1 e basın . F2 den F4 e yani " Yakın dur " yapın . Sonra adamlarınız sıra olacak . Düşmanlar gözükünce F3 den F2 buda " Atış Serbest " oluyor . Böylece düşmanlarınızın bir çoğu yakınınıza gelmeden ölüyor - bayılıyor . Diğerleri ise firar ediyor . Birçok kralı böyle yendim . Hilesiz oynuyorsanız tavsiye ediyorum . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ateş Ve Kılıç'ta Lehistan Kralı Olmaya Çalışırken Bir Köyde Aynısını Yapmıştım Görev İcabı. Baya İşe Yarıyor. Tabi Tüfek Vardı.

bunu bende yapıyorum öne piyadeler arkaya okçular piyadeler okçuları koruyo okçularla işi bitiriyorum bazen atlıları beni takip et diyorum onların arkalarından dolasıp çat :grin:

ben askerlerimi haritanın köşelerine ayırırım okçularıda eğer şanslıysam yüsek biyere kondururum ki bu baya zor canım çıkıyo tepeye kondururken sonra en beceriksiz askerlerimi atıyorum öne :grin: sonra 4-5 tane kalınca acıyorum hadi kaçın diyorum sonra asıl askerlerle 2 noktadan saldırıyorum böylece düşman bölünmek zorunda kalıyo tabi okçular tepedeyse onlara elleşmiyorum üçer beşer indiriyolar çok iyi bi taktik ama yapması çok zor  :mad:  :mad:
senin taktikde iyimiş bunu wfas da hep kullanırım

Maxwell Snıjper said:
arkadaşlar bence taktiklerimizi yeni bir konu açıp oraya yaızılım nedersinizz
Sabitlenirse Baya İşe Yarar Ama Rehber Olarak.

Andhrimnir said:
O kadarda değil, küçük bir taktik için konunun sabitlenmesi saçma olur.
Eklemeli Tüm Taktikler Toplansa Diyorum. Dağlık Bölgede Falan Savaşırken Gibisinden Farklı Savaş Taktiklerinden Bahsediyorum.

M&B 1.011'de daha kolay bunu yapmak.Bunu sadece uygulayan sen değilsin bende her çarpışmada uyguluyorum bunu  :mrgreen:.

ben atlı birliklerimi (kergit okçu) peşime takıyorum tabi piyadeleride sonra piyadeleri bir tepeye götürüyorum (okçu-düz karışık onlar tepeyi tutuyor) sonra atlılara takip et diyorum düşman yaklaşınca düşmanı çembere alıyoruz atlın çoksa hep çember olur benim biraz az bir köşeyi açık bıraktım o köşede tepeye geliyordu piyadeleri bir ilerlettim ortada adam kalmadı m&b 1 deki eşkiyalar gibi

Ben bunu çok çooook önceleri Vaegir Nişancıları(100 lerce) KArşımda Rodok ordusu vardı.

Ne oldu anlatayım düz arazide kekli gibi avladılar.

Aynı şekilde Bozkır haydutlarına düz ovada denedim.Bayağı Kayıp verdim.

Ancak Bunu nord kahramanları ve Nord okçularıyla Sarp bir yamacın tepesindeydi 44 kişiyiz.

80 Kergit Bize Saldırıyor.Kahramanlar Bir başladı baltaları fırlatmaya anında 15 kişi pert.

ORdan okçular bir saldır bom.

Aynı ovada Bu sefer sırf Nord okçusuyla denedim yine 40 larda nord okçusu rakip 70 Rodok keskin nişancısı

Noldu?

Ne oldusu yok 2 kişi zor kurtulduk.Birde oyunu kaydetmemiştim savaş sırasında gö.üme kadar terledim.

1 gıdım canla kazandık

:grin:

Ama kazandık işte her neyse bunları neden anlattım?

Senin dediğin taktik sadece sarp yamaşlarda Sağlam Nord kahramanlaının önde Olduğu Sağlam Okçu ordusuyla "Atlı" düşmanlara karşı tasarlanmıştır.

Back
Top Bottom