.

Users who are viewing this thread

Dostum gerçekten çok üzüldüm. Klan forum konumuza yazmışsın. İstersen sana az bile olsa en azından Warbanddaki sıcak bir arkadaş ortamımız var. Vaktinin olmadığını söylemişsin. Ancak ben yine davet etmek istedim buyur gel birlikte oynayıp eğlenelim bir şeyler yapalım. Umarım bu mesajı görürsün...

Dostum gerçekten çok üzüldüm. Klan forum konumuza yazmışsın. İstersen sana az bile olsa en azından Warbanddaki sıcak bir arkadaş ortamımız var. Vaktinin olmadığını söylemişsin. Ancak ben yine davet etmek istedim buyur gel birlikte oynayıp eğlenelim bir şeyler yapalım. Umarım bu mesajı görürsün...
Davetiniz için teşekkürler ama klanın forum konusunda yazdığım gibi vaktim çok az oluyor lgs sınavım var tatil zaten bitti lgs ye çalışıyorum gün içinde bir sürü ödevim ve işim oluyor lgs den sonra ara tatilde teklifinizi değerlendiririm zaten genellikle boş vakitlerimde ya warband oynuyorum yada mod yapıyorum warbandda yapmış olduğum bir mod var bittiğinde forumda yayınlayacam o yüzden ancak lgs den sonra daveti kabul edebilirm dediğim gibi vaktim çok az

Back
Top Bottom