Open Warband Acilmiyor

Users who are viewing this thread

Steamdan oyunu yukledim, ama oyun acilmiyor ne client geliyor ne de bir tepki oluyor arkada bile acilimiyor steamde oynuyor gozukuyor sadece. Taleworldsun kendi sitesinden indirdim yine aynisi gorev yoneticisine bile gelmiyor nasil cozucegim bunu? win11

"Bu sorunu çözdüm çünkü "Unicode olmayan programlar için geçerli dil" ayarının oyununuzun varsayılan diline uyması gerekiyor. Örneğin, Çince bir Mount&Blade kurmuşsunuz ancak Unicode olmayan programlarınız İngilizce veya başka bir dilse, bilgisayarınız oyununuzu derleyemez. "Ayarlar" - "Zaman ve Dil" - "Bölge" - "Ek Tarih, Saat ve Bölge Ayarları" (sağ tarafta) - "Tarih, Saat veya Sayı Biçimlerini Değiştir" - "Yönetimsel" - "Sistem Yerini Değiştir" seçeneklerine gidin.

İlk başta benim bilgisayarımda da çalışmadı çünkü Çince'yi seçtim, ancak sonra "Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan" kutucuğunu işaretleyebileceğimi gördüm.
Eminim bu çözüm sorununuzu çözecektir, çünkü gerçekten tüm forumlarda bulunan tüm çözümleri denedim."
||
||
Steam'de yakın bir tarihte "Tartışmalar" kısmında paylaşılan ve benim de sorunumu çözen bir yöntemi sizinle paylaştım. Ben Windows 10 işletim sistemini kullanıyorum, ama hemen hemen aynı olduğunu tahmin ediyorum. Umarım işinize yarar.

Back
Top Bottom