Warband 2 başarımı alamıyorum

Users who are viewing this thread

Yuhix

Knight
Geçen serinin başarımlarını tamamlayayım dedim ama 2 tane başarımı garip şekilde alamıyorum,

1-The Bandit: 3 karavan ve 3 köy yağmalamamı söyleyen bu başarımı yerine çokca getirmeme rağmen alamıyorum. Lord olmamın bir engeli mi var bu başarım için sizce?
2-Manifest Destiny: Kalradya'yı fethederken ulusunuza yardım edin. Bu başarımı oyunu bitirip The Golden Throne başarısını almama rağmen alamadım. Lordlarım savaşırken onlara yardım ettim, köylüler saldırı alırken onlara yardım ettim, acaba köy yaşlısından veya lonca başkanından görev alıp mı yapmam gerekiyor dedim o da olmadı. En son bir de şehirde ve köydeki yerlilerle konuşup ihtiyacı varsa para vereyim dedim onu da yaptım yine olmadı. Nerede yanlış yapıyorum :grin:

1. yi bilmiyorum fakat 2. yi yapmak için kral değil oyundaki default krallıklardan birinde lord olarak her yeri feth etmen gerekiyor diye biliyorum. Yani atıyorum nord lordu olup nordlara oyunu kazandırman gerekiyor gibi düşün.

1. yi bilmiyorum fakat 2. yi yapmak için kral değil oyundaki default krallıklardan birinde lord olarak her yeri feth etmen gerekiyor diye biliyorum. Yani atıyorum nord lordu olup nordlara oyunu kazandırman gerekiyor gibi düşün.
Hallettim teşekkürler, 1. başarımın olmama sebebi de sanırım lord olmamdı, sıfırdan başladığımda ilk saldırdığım kervanda açıldı o başarımda :grin:

Back
Top Bottom