Warband Çeviri Ekibi [Aktif Çeviri %12]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ekibe bende katılabilirim. İngilizcem iyi ve dakikada 100 kelimeye yakın yazabiliyorum. (Fastfingerstest) eğer ekibe alacaksanız numaramı ömden atabilirim.

Kaleh The Leader said:
Ekibe bende katılabilirim. İngilizcem iyi ve dakikada 100 kelimeye yakın yazabiliyorum. (Fastfingerstest) eğer ekibe alacaksanız numaramı ömden atabilirim.
İnaktif birisi cevap vermiyordu zaten. ÖM'den atarsan sevinirim.

aslan4789 said:
Dostum lütfen Prophesy of Pendor v3.8 ' yi çevirebilir misiniz? En best modun türkçe yaması yok :S

Gökkurt said:
Bir önerim var Ligh an Darkness II çıkınca onun çevirisini yapmaya çalışabilirimisiniz?

Şu anda bir modun ufak bir satırını ekipçe çeviriyoruz.
Bitince değerlendireceğiz teşekkürler ilginiz için...

Tydeus said:
aslan4789 said:
Dostum lütfen Prophesy of Pendor v3.8 ' yi çevirebilir misiniz? En best modun türkçe yaması yok :S

Gökkurt said:
Bir önerim var Ligh an Darkness II çıkınca onun çevirisini yapmaya çalışabilirimisiniz?

Şu anda bir modun ufak bir satırını ekipçe çeviriyoruz.
Bitince değerlendireceğiz teşekkürler ilginiz için...
sağolasın baya heyecanla bekliyorum

Anno dominiden aldığım zevki hiçbir moddan almadım şuana kadar .

Anno dominiyi kullarak daha gelişmiş, değişiklikler yapılmış bir mod var. Grafiksel vs. anlamdada geliştirilmiş.

Medieval Conquests , modun adı.

Prophesy of Pendordan sonra 2.önerim.

Çok fazla çevrilmesi gereken mod varda kimse çevirmiyor umarım bu ekip olayı bu sorunu ortadan kaldırır şimdiden çok teşekkür ederim emekleriniz için.

aslan4789 said:

Anno dominiyi kullarak daha gelişmiş, değişiklikler yapılmış bir mod var. Grafiksel vs. anlamdada geliştirilmiş.

Çok fazla çevrilmesi gereken mod varda kimse çevirmiyor umarım bu ekip olayı bu sorunu ortadan kaldırır şimdiden çok teşekkür ederim emekleriniz için.
Şu anlık bir çeviri işindeyiz zaten teşekkürler değerlendireceğim.

Tydeus said:
aslan4789 said:

Şu anlık bir çeviri işindeyiz zaten teşekkürler değerlendireceğim.

Hangi modu çeviriyorsunuz bir konusu var mı takip edeyim?

Efe Bozkurt said:
L'aigle modunu çevirebilir misiniz? Pek ilgilendiğim bir moddur.
Değerlendireceğiz.

HalilBey said:
Gekokujo Modu Unutmayalım Ağalar
Değerlendireceğiz.

Loikon Bolto said:
Başarılar dilerim kardeşim
Teşekkürler desteğinizi hissetiğimiz sürece Türkçe Forum'a verdiğimiz katkı ve içimizde bir an bile sönmeyen o ilham sizin sayenizde oluyor biz teşekkür ederiz.

Warsword Conquest modu harika, tabi Türkçe yama olmadığından zevk alınmıyor. Çevirirseniz çok mutlu olurum sonunda adam akıllı oynayabileceğim.

Sc@rF@c3 said:
Şuan çevirdiğiniz modun ana safyasının linkini atarmısınız modu merak ettimde. Bu arada başarılar dilerim böyle bir ekip kurulması güzel.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,368393.0.html
Buyur...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom