Wallpaperlar Ne Zaman Paylaşılacak?

Users who are viewing this thread

WouLinX

Sergeant
Sağdan soldan, başka dergi siteleri altından wallpaper topluyoruz. Artık resmi sitede de bütün wallpaperların paylaşılma vakti gelmedi mi? Ben Full HD'sini zor buldum, uzun süredir de kullanıyorum. 4K kullananlar zaten bulamamıştır heralde. Bence resmi olarak paylaşın, hem son bir ay kala fan kitlenizi sevindirir hem de genişletirsiniz. Bir oyunun wallpaperını kullanmak o oyunun özel olduğunun bir göstergesi benim için. Sizin arkadaşlar da mükemmel iş çıkartıyorlar, çizimler çok iyi fakat ulaşamıyoruz. Farklı farklı wallpaperlar arasından değiştirmek istiyorum ama bir iki tane anca bulabildim, o da başka sitelerden. Resmi sitenizdeki wallpaperların çözünürlüğü düşüktü ben indirdiğimde. Başka isteyen var mı bilmiyorum ama ben kendi adıma güncellenmesini talep ediyorum.

Buyrun. https://s4.dosya.tc/server9/hhgipi/Bannerlord_Wallpaper.rar.html
Bir arkadaş oyun doyalarından bulup atmıştı wallpaperları ben de rar dosyasının içine attım. 10 tane var içinde, oyunun yükleme ekranındaki wallpaperları bunlar.

Ben resmi wallpaper istiyorum niye güveneyim ki gönderdiğin linke. Resmi olmasını istememin baş sebebi bu zaten. Hem karmaşa olmasın orada burada aramayalım, hepsi bir arada dursun hem de güvenilir olsun diye. Webin virüslü çöplüğüne bulaşmamak için. Bir tıkla anında bilgisayarınıza virüslü dosya indirirler sonra hadi bakayım uğraş dur. Bir kaç tane wallpaper için bu riske giremeyeceğim, sağol.

Ben resmi wallpaper istiyorum niye güveneyim ki gönderdiğin linke. Resmi olmasını istememin baş sebebi bu zaten. Hem karmaşa olmasın orada burada aramayalım, hepsi bir arada dursun hem de güvenilir olsun diye. Webin virüslü çöplüğüne bulaşmamak için. Bir tıkla anında bilgisayarınıza virüslü dosya indirirler sonra hadi bakayım uğraş dur. Bir kaç tane wallpaper için bu riske giremeyeceğim, sağol.
Peki :smile:

Bu arada senin bilgisayarına ulaşıp bir şeyler yapacak kadar işsiz değilim merak etme. Zaten buralarda beni tanıyan insanlar vardır tanımasa bile ismimi bilen vardır büyük ihtimalle, üç yıldır oyunu multiplayer olarak oynuyorum ama forumda hiç bulunmazdım. Burada boş yere gerginlik çıkarıp insanların güvenini kırmaya gerek yok. İsteyen indirir istemeyen indirmez. Zaten kimsenin ayağına kapanıp indirmesi için yalvarmıyorum.

Bu duvar kağıtları çok az ayrıca bannerlord logosu yok hiçbirinde.
+Hareketli hale getirilmiş farklı versiyonları olsa, hatta kışın mevsime göre, kış versiyonları oyunda aktive olsa güzel olur.

Bu duvar kağıtları çok az ayrıca bannerlord logosu yok hiçbirinde.
+Hareketli hale getirilmiş farklı versiyonları olsa, hatta kışın mevsime göre, kış versiyonları oyunda aktive olsa güzel olur.
Oyunda yükleme ekranlarındaki duvar kağıtları bunlar zaten, şimdilik bunlar var galiba.

Bu arada senin bilgisayarına ulaşıp bir şeyler yapacak kadar işsiz değilim merak etme. Zaten buralarda beni tanıyan insanlar vardır tanımasa bile ismimi bilen vardır büyük ihtimalle, üç yıldır oyunu multiplayer olarak oynuyorum ama forumda hiç bulunmazdım. Burada boş yere gerginlik çıkarıp insanların güvenini kırmaya gerek yok. İsteyen indirir istemeyen indirmez. Zaten kimsenin ayağına kapanıp indirmesi için yalvarmıyorum.

Benim ithamım sana değildi ama neyse. Üzerine alınmışsın. Ben ne olduğunu bilmediğim hiçbir sitenin linkine tıklamam. Öz abimin flash belleğini bile takmıyorum PC'ye. Çünkü biliyorum, anlamadan dinlemeden her siteye bilinçsizce girip virüs mirüs ne varsa kapar bir yerlerden. Bu konuda çok başım ağrıdı zamanında. Gerginlik üretmeye falan çalışmıyorum yani. Konuyu açma amacıma ters düşüyor linki paylaşman, o yüzden.

Attığın o wallpaperın bitmiş halini kullanıyorum ben uzun zamandır. Sağda Aserai atlıları ve piyadeleri var, ellerinde sancaklı mızraklarla. Sol altta da Bannerlord logosu var. Dediğim gibi zamanında bir dergi sitesi paylaşmıştı oradan almıştım. Tekrar bakayım dedim ama görsellere ulaşılamıyor. Google'da "Bannerlord Wallpaper" diye aratınca çıkıyor ama full hd değil.

Benim ithamım sana değildi ama neyse. Üzerine alınmışsın. Ben ne olduğunu bilmediğim hiçbir sitenin linkine tıklamam. Öz abimin flash belleğini bile takmıyorum PC'ye. Çünkü biliyorum, anlamadan dinlemeden her siteye bilinçsizce girip virüs mirüs ne varsa kapar bir yerlerden. Bu konuda çok başım ağrıdı zamanında. Gerginlik üretmeye falan çalışmıyorum yani. Konuyu açma amacıma ters düşüyor linki paylaşman, o yüzden.
O zaman ben yanlış anlamışım kusura bakma.

Illustrator (Ressam)
Ilker Serdar Yildiz
1)

2)

3)

4)

5)

6)

7 )

8 )
Source:

Concept Artist
Nadide Öçba
1)

2)

3)

4)

5)

6)

Source:

Free Artwork
CKyHC
1)

2)

3)

4)

Source:

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/🗂️-creative-unit-aesthetics-archive.388229/

https://forums.taleworlds.com/index.php?members/ckyhc.488313/

Maps
Vesper_
Map of Calradia 1084
1)

2)
Source:

Daha fazlası için:

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/🗂️-creative-unit-aesthetics-archive.388229/

Back
Top Bottom