Vydání bannerlordu

Users who are viewing this thread

Lidi jsou aj liný si zalozit TW ucet, a kdyz uz ho maji tak zas nevi co maji napsat nebo se sem vubec nepodivaji, ale sak uvidime, zkusime tu neco rozjet a uvidi se kolik lidi se chytne. Pri nejhorsim to tu bude zít az v bannerlordu  :roll:
 
No Yavuz mluvil o tom že by chtěl vydat nějakou betu jako to bylo i u warbandu, ale tenhle rok to s jejich ,,take our time" přístupem asi nebude  :meh:
Mě osobně by stačilo kdyby vydali nějakou verzi rychlých bitev jako tomu bylo na Gamescomu. Třeba by to trochu zklidnilo nervózně čekající hráče.  :grin:
 
DaN? said:
No Yavuz mluvil o tom že by chtěl vydat nějakou betu jako to bylo i u warbandu, ale tenhle rok to s jejich ,,take our time" přístupem asi nebude  :meh:
Mě osobně by stačilo kdyby vydali nějakou verzi rychlých bitev jako tomu bylo na Gamescomu. Třeba by to trochu zklidnilo nervózně čekající hráče.  :grin:

Pravdepodobne to pôjde rovno do Early Access na steame  :oops:
 
Sigur1 said:
Koukam, ceske forum na TW :smile: .... nikdy jsem to neprolistoval az na konec :grin: .....btw me uz se jedno dite narodilo a uz ted pujde do druhe tridy a Bannerlord furt nic...
Dalo by sa povedať, že to CZSK fórum je celkom nové... takže o ňom aj tak veľa ľudí nevie ^^

No... kým ja budem mať deti, tak bude vydaný aj M&B VI. - dúfam :smile:
 
Back
Top Bottom