Vlandiyaya Çökmek

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ana hikayeyi yapmadım lordları aramak uğraştırıcı gelmişti, bende vlandiyanın hizmetine girip kaleleri şehirleri üstüme alıp kaçıp kendi krallığımı kuracaktım. Ben böyle çakal bir plan yaparken derthert lavuğu 52 yaşında zortu çekince oylamayla beni kral yaptılar (ben sadece 10 nüfus kullandım :grin: ) şuan vlandiyayı yönetiyorum. Akılımda deli bir soru var bu main questi tamamlarsam sancağı vlandiyaya vericem mi demem gerekiyor :grin: Muhtemelen yapımcılar bile düşünmedi bu ihtimali.

Hocam bu nasıl oluyor. Ben oynarken ölenler oluyor ama beni aday yapmıyorlar. Klan seviyeniz kaç?

Arkadaşlar ana hikayeyi yapmadım lordları aramak uğraştırıcı gelmişti, bende vlandiyanın hizmetine girip kaleleri şehirleri üstüme alıp kaçıp kendi krallığımı kuracaktım. Ben böyle çakal bir plan yaparken derthert lavuğu 52 yaşında zortu çekince oylamayla beni kral yaptılar (ben sadece 10 nüfus kullandım :grin: ) şuan vlandiyayı yönetiyorum. Akılımda deli bir soru var bu main questi tamamlarsam sancağı vlandiyaya vericem mi demem gerekiyor :grin: Muhtemelen yapımcılar bile düşünmedi bu ihtimali.
Klan seviyesi 6 galiba değil mi? 6 olunca olabiliyorsun diye biliyorum. Ben hiç 5,4 klan seviyesiyle olamadım, 6 olunca olmuştum.

Last edited:
Hocam bu nasıl oluyor. Ben oynarken ölenler oluyor ama beni aday yapmıyorlar. Klan seviyeniz kaç?
Kanka şuan klan seviyem 5 ama kral olduğumda 4 idi. İnanılmaz Bir savaşçıydım kardeşimi levazım subayı yaptığım için ordu kapasitem sanırım 140'tı ama çapulcu dahilherkese daldığım için askerlerim hep top seviyeydi yanimeydan savaşında yenilmez bir lorddum sanırım o yüzden aday yaptılar. Bu arada ana görevi yaptım uzun süre ejderha sancağını kendime verememiştim ama bir süre sonra aktif hale geldi şuan vlandiya hükümdarı benim diyerek sancağı kendime aldım herkesin içinden geçiyorum. Sıkıldığım için hile de açtım savaşta can hilesi basıp kalenin kapısını içerden açıyorum hemne :grin: bir de aldığım şehirlere 300-400 vlandiya çavuşu atıyorum aynı yeri bir daha savunmamak için bitti gitti :grin: Belki imparatorluğu yıkarsam hileyi kapatırım.

Back
Top Bottom