Vintas RolePlay

Users who are viewing this thread

uquhw.png

Vintas RolePlay Forum

Hakkımızda
Bizler uzun yıllardır PW'de,SAMP'da ve bir çok rol serverinde oynamış,adminlik yapmış tecrübeli,olgun insanlarız.Serverimize hiç bir şekilde admin alımı olmayacaktır,kadromuz belli ve güvenimiz tamdır.
Serverimizdeki en başlıca amaçlar ; Kaliteli ve gerçekçi rol ortamı sağlamak,oyuncular arasında her daim eşitliğin önplanda olması,ban atıp umursamazlıktan çok,Roleplay'ı,kuralları kısacası,PW modunu tek tek öğretmek.

Yönetici Kadrosu
Sorumlu Yönetici
SY_ArthurDayne
SY_Ned
Kıdemli Yönetici

Tecrübesiz Yönetici

Deneme Yönetici
DY_Ryuxe
DY_Ultimate

Sistemler
~İsim sistemi.
İlk girdiğiniz isim dışında farklı bir isimle girerseniz sunucu otomatik kick atar.
İsim değiştirmek için forumumuza isim değişim talepleri konusuna yazabilirsiniz.
~Karakter kayıt sistemi.
Korkusuzca üzerinizdeki zırh ve silahlarınızla birlikte oyundan çıkabilirsiniz.Bu sistem bütün ekipmanlarınızı sorunsuz bir şekilde koruyor!
~Banka sistemi.
Paralarınız bu sistem sayesinde güvende.İhtiyacınız olmadığı zamanlar paranızı bu sistem sayesinde bankada depolayabilirsiniz!

Sunucu Bilgileri
Sunucu Bilgileri
Sunucu Adı:TR_Vintas_RP​
Sunucu Modu:Persistent World 4.4

Sunucu Kapasitesi:100 kişi.​

Admin lerin hepsi belli tecrübeli lişiler tanıyorum Aethur un bir önceki serveride harikaydı. Diğerleri gibi Adminlerin Sıkıldığı zaman ne random atma gibi bir işleri yada taraf tutma gibi olaylar yapmayacak kişiler herkesin memnun kalacağına eminim.

SfenksTR said:
Bu sizin kuralınız. Bugün yazmışsınız.
"Savaş açılması için tarafların 5 ve 5'in üzerinde insan gücüne sahip olması gerekmektedir.Lordsuz,boş krallıklara savaş açılamaz."
Bu ise revolution'un kuralı. Tamamen alıntı yapmışsınız sanırım  :grin:
"Savaş
Savaş açılması için tarafların 5 ve 5'in üzerinde insan gücüne sahip olması gerekmektedir. Lordsuz, boş krallıklara savaş açılamaz. "
Tek bir isim olayı tamamen saçmalık. Kuralların hepsi revolution'la aynı. Nirvana sende bildiğim Arthur oluyorsun, atılınca dün revolution hakkında yalan yanlış konuyu açtın ve bugünde kendi sunucunu açıyorsun  :lol: :lol: :lol: Siteniz olsaydı bari.
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=290918.0
İlk sunucu Kasım 2013'de açılmıştı,Arthur Rvoleplay'de admin iken o sunucunun kurallarını yardım olsun diye Rvoleplay'a da attı.Yaklaşık 8 ay önce açılmış bir sunucu nasıl kendisinden sonra açılan sunucunun kurallarını kopyalayabilir?

SfenksTR said:
Bu sizin kuralınız. Bugün yazmışsınız.
"Savaş açılması için tarafların 5 ve 5'in üzerinde insan gücüne sahip olması gerekmektedir.Lordsuz,boş krallıklara savaş açılamaz."
Bu ise revolution'un kuralı. Tamamen alıntı yapmışsınız sanırım  :grin:
"Savaş
Savaş açılması için tarafların 5 ve 5'in üzerinde insan gücüne sahip olması gerekmektedir. Lordsuz, boş krallıklara savaş açılamaz. "
Tek bir isim olayı tamamen saçmalık. Kuralların hepsi revolution'la aynı. Nirvana sende bildiğim Arthur oluyorsun, atılınca dün revolution hakkında yalan yanlış konuyu açtın ve bugünde kendi sunucunu açıyorsun  :lol: :lol: :lol: Siteniz olsaydı bari.
Sfenks neyin kafasındasın ? Bunlar klasik kurallar.Bu sene geldiniz siz.Bu adamlar sizden öncede vardi.Saygınızı korumanız gerekiyor.

başarılar dilerim tr serverlarının açılması beni memnun ediyor ancak aramada diyelimki vendetta döndü sgaming döndü revolution döndü ve sizde varken benim tercihim kesinlikle ve kesinlikle revolutiondan yana olur kendilerinin troll adminleri banladığını zaten biliyoruzki banlanan adminlerin bu olaydan hemen sonra server açması beni şüphelendirdi şöyle bir sorum olucak acaba bu server troll olayını bilerek mi yaptınız ? kendi açıcağınız serverın zemininimi hazırladınız ? benim için sorun yok troll adminlerin atıldığı güvencesini revolution sahibi zaten oyunculara verdi ama eğer böyle bir zemin hazırlayıp server açtıysanız umarım yakında kapanırsınız kolay gelsin

Kuku said:
başarılar dilerim tr serverlarının açılması beni memnun ediyor ancak aramada diyelimki vendetta döndü sgaming döndü revolution döndü ve sizde varken benim tercihim kesinlikle ve kesinlikle revolutiondan yana olur kendilerinin troll adminleri banladığını zaten biliyoruzki banlanan adminlerin bu olaydan hemen sonra server açması beni şüphelendirdi şöyle bir sorum olucak acaba bu server troll olayını bilerek mi yaptınız ? kendi açıcağınız serverın zemininimi hazırladınız ? benim için sorun yok troll adminlerin atıldığı güvencesini revolution sahibi zaten oyunculara verdi ama eğer böyle bir zemin hazırlayıp server açtıysanız umarım yakında kapanırsınız kolay gelsin
Zaten sunucuda random atan admin sunucunun sahibiydi bizimle bir alakası yok trollediği rol ise XII Legion'un yani bizim rolümüzdü.

Kuku said:
Revulation PW serveri daha loglara bakmayı bilmiyordu benim girdiğim zaman.Adamın tekine Camelotta tekme atmıştım.Tekmeyi yiyen arkadaş benim yanımdaki arkadaşı gösterdi o tekme attı diye.Halbuki ben atmıştım.Admine loglara bak dedim.Baktım dedi ve benim yanımdaki adamı slayladı.Bu serverin nesini övüyorsunuz allah aşkına.Daha kodlamaları bilmeyen adminler var.

SfenksTR said:
Biz kimiz, sıradan bir oyuncuyum ben.  Vendetta, sgaming, revolution hepsinde oynadım oynarımda. Asy ve sponge'da kesin vardır yönetimde. Sonuçta 3 kişi trolleyip yalan loglarla kendi sunucunuzun zeminini hazırlamışsınız  :lol: :lol: :lol: Gerçekler bunlar.
Aynen öyle canım benim.Kendi rolümüzü aynı anda 2 tane warband'ı birden açarak trolleyip kendi sunucumuzu gündeme getirdik.Loglarıda zaten Arthur kendi eliyle yazdı yani. :grin:

şunuda biliyoruzki burada yorum yazanların hepsi 1 faction üyesi zamanında serverda legionlar vardı evet güzeldiler ancak sürekli bir problem çıkıyordu benim düşüncem siz bunu planlayıp yaptınız ki logların değiştirildiğini kanıtladılar zaten ancak bu durumda bile bizim gibi oyunculara yalan söylemeye devam etmeniz hiç hoş bir davranış değil evet serverların çoğalması gerçekten güzel bir durum ancak böyle bir olay yaratıp açılması loglardaki oynamanın ne kadar gerçek olduğunu bizlere gösterdi bunun arthur denilen şahıs ile alakası olması doğrudur ki burada yorum atanların geneli nedense legion üyeleri neyse tekrar başarılar dilerim umarım güzel bir sunucu olur yaptığınız yanlışa rağmen tebrikler

Öncelikle sadece güldüm. Arkadaşlar; bu server'ı açan kişiler oradan banlanan admin'ler değildir. Banlanan admin'ler sanırım Asy, Frasper. Kaldı ki zaten bu server Rvoleplay'in admin troll'lüğü olayından yararlanılarak açılmadı, sadece Türk oyuncuların PW dünyasında daha iyi rol yapacak bir sunucuya gerek duymasından açıldı.

Kuku said:
şunuda biliyoruzki burada yorum yazanların hepsi 1 faction üyesi zamanında serverda legionlar vardı evet güzeldiler ancak sürekli bir problem çıkıyordu benim düşüncem siz bunu planlayıp yaptınız ki logların değiştirildiğini kanıtladılar zaten ancak bu durumda bile bizim gibi oyunculara yalan söylemeye devam etmeniz hiç hoş bir davranış değil evet serverların çoğalması gerçekten güzel bir durum ancak böyle bir olay yaratıp açılması loglardaki oynamanın ne kadar gerçek olduğunu bizlere gösterdi bunun arthur denilen şahıs ile alakası olması doğrudur ki burada yorum atanların geneli nedense legion üyeleri neyse tekrar başarılar dilerim umarım güzel bir sunucu olur yaptığınız yanlışa rağmen tebrikler
Nope.Ben ne o serverde oynuyorum nede bunda.Ama haklı olan tarafın savunmasınıda yapıyorum.Senin yaptığında konuyu baltalamaktan başka birşey değil.Bilmiyorum onlar böyle birşey yaptımı ama onlar böyle birşey yaptıysa sizin yaptığınızda onlardan farksız.Kötülemeye çalışıyorsun.Olay bundan ibaret.Sorununuz varsa özelden halledin derim.Bu sayede oyuncular daha tarafsız bir düşünceyle serverlerini seçebilirler.

ben sadece fikrimi belirttim başarılar tabiki ancak böyle bir olaydan hemen sonra açılması ve özellikle ayrılan adminlerin açması gerçekten şüpheli bir durum

Bruce Bullet said:
Öncelikle sadece güldüm. Arkadaşlar; bu server'ı açan kişiler oradan banlanan admin'ler değildir. Banlanan admin'ler sanırım Asy, Frasper. Kaldı ki zaten bu server Rvoleplay'in admin troll'lüğü olayından yararlanılarak açılmadı, sadece Türk oyuncuların PW dünyasında daha iyi rol yapacak bir sunucuya gerek duymasından açıldı.
En doğru cevabı arkadaşımız vermiş zaten kendi yalanınızla kendini kandırmaya devam edin çocuklar.

Back
Top Bottom