• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Vikings - History Channel

Users who are viewing this thread

Paradox.

Onaylanmış hesabı var Instagram'da. Kendisi çok çok nadir bir şeyler paylaşıyor. Onun dışında editörlee Ragnar tişört reklamları yapıyorlar habire :razz:

Paradox. said:
Onaylanmış hesabı var Instagram'da. Kendisi çok çok nadir bir şeyler paylaşıyor. Onun dışında editörlee Ragnar tişört reklamları yapıyorlar habire :razz:
Benim baktığım yok, ya link ya linç.

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Şuan sadece Bjorn için bakıcam bu sezona. Biraz da Floki. Hadi azıcık Lagertha diyelim. Diğer karakterler cidden çöp.

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
İlgimi çeken 3 karakter var. Björn, Lagertha, Alfred. Hadi biraz da Floki. Geri kalanının karakter gelişimi çok rezalet.

SpartacuSsS

Master Knight
M&BWBWF&SNW
Erozbey said:
İlgimi çeken 3 karakter var. Björn, Lagertha, Alfred. Hadi biraz da Floki. Geri kalanının karakter gelişimi çok rezalet.
Bana da Heahmund ilgi çekici geliyor. Adamın her an ne yapacağı belli değil.

~Mikail

Count
WBWF&SNWM&B
Erozbey said:
Benim de öyle. Hele şu Ivar'a ciddi uyuz oluyorum. Umarım Björn ile 1 vs 1 kalır da Björn ağzını yüzünü dağıtır şu ergenin.

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Legadema_10 said:
Wiking dizisi şu an kaçıncı sezonda ve nekadar sürecek bir bilgi varmı ?
Sezon 5. İngiltere işgalini anlatırlar mı bilmiyorum. Anlatırlarsa herhalde 1 sezon daha görürüz. Ama ondan sonrası The Last Kingdom dizisine bağlanıyor. O yüzden İngiltere işgalini de anlatırlar öyle bırakırlar diziyi.

Roffron said:
Legadema_10 said:
Wiking dizisi şu an kaçıncı sezonda ve nekadar sürecek bir bilgi varmı ?
Sezon 5. İngiltere işgalini anlatırlar mı bilmiyorum. Anlatırlarsa herhalde 1 sezon daha görürüz. Ama ondan sonrası The Last Kingdom dizisine bağlanıyor. O yüzden İngiltere işgalini de anlatırlar öyle bırakırlar diziyi.

Böyle olursa güzel olur gibi. Katılıyorum.

Faer

Knight
Şöyle tüm barbarlıklarıyla Orta Asya Türklerini ve göçünü anlatan bir dizi yapamadık ya yazıklar olsun.

Roffron

Archduke
WBWF&SNWVC
Enes Sancak said:
Şöyle tüm barbarlıklarıyla Orta Asya Türklerini ve göçünü anlatan bir dizi yapamadık ya yazıklar olsun.
https://www.imdb.com/title/tt2331066/

Şöyle bir film var.

Paradox.

Spartaküs said:
Vikings yeni sezon ne zaman bilen var mı?
r1oyWP.png

edit: s yi unutmuşum  :facepalm:

Top Bottom