Vikingr Etkinliğindeki İsyancılara Kaptan Seçimi

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Biliyorsunuz arkadaşlar, etkinlikler temamız "İdari Güç karşısında İsyancılar" şeklinde oluşmakta. Teamspeak üzerinden, isyancılar takımını yönetecek bir kaptan seçimi yapıyorduk ve yeterince adil ve çabuk olmuyordu. Bu yüzden isyancılar gücüne gelecek etkinlik için bir kaptan seçimini şimdiden yapalım diyorum.

Kaptan olmak isteyenler lütfen konuya mesaj atsın.  :smile:

Erak

Sergeant Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Ben olmak istememde şöyle herkese sözünü dinleten biri olmalı bence.Olmadı kik atsın.

Fare666

Squire
WB
Best answers
0
Goliath. said:
Güldüm :grin: -gife-

Orda olamayacağım sanırım Vikingr modu olacak, nedeni bu. Fakat Goliath bunu yapabilir , desteğim ondan yana :grin:

TheDoctor

Grandmaster Knight
WBNWWF&SM&B
Best answers
0
Steppe said:
abi isyan derken nasıl isyan ya ben anlamadım
Hani moderatorlerin olduğu taraf var ya bide onun karşı tarafı var işte orası isyancı tarafı.

KaanAyaz

Ne zaman olacak pc formatta eğer zaman uygun olursa ben olmak isterim Kuşatmamı veya meydan savaşı ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Dragonbone

Count
WBM&BVC
Best answers
0
Beyn de yönetebiliy miyim?

Şaka bir yana aday olacaklara başarılar, benimki öylesine gırgır şamata işte. :razz: Daha 5 kişiyi düz sıraya sokamıyorum savaşı hiç yönetemem.  :grin:

Mysterion

Master Knight
WBWF&SNWVCM&B
Best answers
0
Ne Goliath ne de benden kaptan olur. İkimizinde klan liderliği konusundaki yeteneksizliği ortada bizden kaptan olmaz :grin:

Fare666

Squire
WB
Best answers
0
Humpel said:
Beyn de yönetebiliy miyim?

Şaka bir yana aday olacaklara başarılar, benimki öylesine gırgır şamata işte. :razz: Daha 5 kişiyi düz sıraya sokamıyorum savaşı hiç yönetemem.  :grin:
Önceki etkinlikte göz kamaştıran Humpel Başgan bence yönetebilecek güçte... Ama ben hala Şizofren diyorum  :twisted:

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Gelecek etkinlik için karar verdik, Vikingr etkinliği olacak. Çok iyi olacak. Çok güzel olacak :smile: konuyu şimdi açıyorum, kaptanları da bekliyorum.