WB Vergi Kayıpları Çözümü (Hilesiz Çözüm Arayan Girmesin)

Users who are viewing this thread

Lord.Asfeng

Banned
Selam Arkadaşlar,bu sorunu yaşayan arkadaşlar için böyle bir konu açmak istedim.Öncelikle Burada TweakMb kullanımını açıklamadım,nasıl yükleneceği vb onu başka konulardada bulabilirsiniz,ben burda sadece vergi kayıpları'nın çözümünü  açıkladım ki bu çoğu warband oyuncusunu bıktıran birşey.Herneyse fazla uzatmadan konuya geçelim.

budget.png

Şimdi yukarıda Budget Management adlı yere tıklayın,3 adet seçenek gelicek karşınıza orada 'Tax lnefficiency' yazan yere tıklayın,karşınıza sayıların olduğu kutucuklar gelicek.ordaki heryere 0 yazın.vergi kayıpları gidicektir.

(Anlatım Komple benimdir arkadaşlar bir üstteki resmi http://www.mcpsp.com/pc-oyunlari/34869-mount-blade-warband-programlari-genis-rehber.html bu siteden aldım.konu işinize yaradıysa bir teşekkürü çok görmeyin)

Eyvallah kardeşim. Çok işime yaradı kralım calradyanın yarısı bizim 4 şehrim 4 kale 7 köyüm var 3-10k arası vergi kaybı oluyordu şimdi 0 ama çok değiştirmedim azalttım şimdi 100 dinar falan :grin:

tlgklz said:
Eyvallah kardeşim. Çok işime yaradı kralım calradyanın yarısı bizim 4 şehrim 4 kale 7 köyüm var 3-10k arası vergi kaybı oluyordu şimdi 0 ama çok değiştirmedim azalttım şimdi 100 dinar falan :grin:
Yardimci olduguma sevindim kardesim :smile:

ramazanhirkali said:
kardeş ben osmanlı senaryosu oynuyorum tweakmb'de  budget management deki kutucuklar açılmıyo başka bir çözümünü varmı acaba
var dostum bak iyi oku yazdıklarımı,
tweak mb yi aç,ardından orada load modules falan yazıyor,önce versiyonu seç ardından.oyunun kurulu olduğu yere gel modules kısmından oynadığın modul ü seç,sonra konuda yazanları yap.

Lord.Asfeng said:
Bu sorunu olan kişilere yardim etmesi icin hort yapiyorum,eger yanlis yapiyorsam modlar kitlesin falan filan.

"Hort" yapman konuyu en başa taşır. Burada büyük ihtimalle sorun yok fakat ardı ardına iki (2) kere mesajın var ise bu "spam" sayılır. Bunun yerine ya bi` kere "hort" yap ya da mesajını değiştirip "hort"`u ekle.

Edit: Sanırım "hort" da spamdı.

Kleax said:
Çok sağolasın kardeşim keşke 3-4 ay önce bulsaydın  :grin:
Onemli degil kardesim,yardimci olduguma sevindim :smile:

FaustoGomez said:
Lord.Asfeng said:
Bu sorunu olan kişilere yardim etmesi icin hort yapiyorum,eger yanlis yapiyorsam modlar kitlesin falan filan.

"Hort" yapman konuyu en başa taşır. Burada büyük ihtimalle sorun yok fakat ardı ardına iki (2) kere mesajın var ise bu "spam" sayılır. Bunun yerine ya bi` kere "hort" yap ya da mesajını değiştirip "hort"`u ekle.

Edit: Sanırım "hort" da spamdı.
Yanliz mesaji degistirince uste cikmiyor,hic aldenemedim ama onceki forumlarimda oyleydi..Ve spam olmadi sanirim yani forumdan uyari falan gelmedi,neyse.

Back
Top Bottom