Ve Bir Hata Daha Ekran Kararmasi.!

Users who are viewing this thread

Titore

Recruit
Beyler Oyunda Savaş Sirasinda Kukla Fiziği ile Oynadim 5 di limitsiz yptim ekran karardi Sesler Gelmeye Başladi Sonra Ekrani düşük yptim anca calişti Ama Daha Önce Cok Yüksekte Oynuyodum MB Warbandi Neden böle oldugunu anlamadim  :???:

Ee kukla fiziğini düşürdün mü?Yani tam anlamadım önceden kukla fiziği fazlaydı ve oynayabiliyor muydun?Yoksa kukla fiziğini elleyince oyunu çok yüksek ayalarda mı açamamaya başladın?

Yellow Flash said:
Ee kukla fiziğini düşürdün mü?Yani tam anlamadım önceden kukla fiziği fazlaydı ve oynayabiliyor muydun?Yoksa kukla fiziğini elleyince oyunu çok yüksek ayalarda mı açamamaya başladın?
Hocam Ayar Ortadaydi Ekran Ayari Kukla Fiziğini Cikardim Baktim Kararti Oldu Cok Yüksek Yptim düzelmedi Düşük Yptim düzeldi :S Ama Daha Önce Cok Yüksekle Oynuyordum

Neyi düşük yaptın?Görüntü ayarlarını mı?Ekran ayarları kukla fiziğini düşür öyleyse.Bir de daha açıklayıcı yazarsan sevinirim.
Eğer olmamışsa.Save gamelerinin yedeğini alıp Belgelerim > Mount&Blade Warband klasörünü sil.Veya onun içindeki rgl_config.txtyi.

Tama oyuna girip kukla fiziğini düşür ayarlardan.Veya dediğim dosyaları sil.

Olmuyor derken ? dosyamı yok yoksa dosyamı silinmiyor ? Ayrıca bunu yapmam ama kesin kesin bu yolu seçmiş kişileri gördüğümde söylerim
Yasadışı yollardan elde edilen oyunda her türlü hata meydana gelir.

narj722 said:
Olmuyor derken ? dosyamı yok yoksa dosyamı silinmiyor ? Ayrıca bunu yapmam ama kesin kesin bu yolu seçmiş kişileri gördüğümde söylerim
Yasadışı yollardan elde edilen oyunda her türlü hata meydana gelir.
Kardeş Grafini Aciyorum ama ekran Gidiyo Gitmesi Yasadişimi Yani Ne Bak Şöle Anlatim Ekran Seceneklerinde Çok Yüksek-Yüksek-Orta Bunlari Yapinca ekran Kapkara oluyor Sesler Geliyor

Yellow Flash said:
Yasa dışından kastı crack kullanmaktır.
crackle bi ilgisi yok ekran kararmasinin cözümünüz bu malzeletse konuyu kilitlim hem Crack kullanmiyorm

Es Selamu Aleyküm. Kardeş aynı sorun bende de vardı ve kendim deneyerek çözdüm. Ekran seçeneklerine gel. Çok yüksek seçeneğini seç. "HDR Modu" diye bir seçenek var, onu kapalı olarak ayarla. O seçeneğin iki altında da "Derinlik etkisi kullan" diye bir kutucuk var onun işaretini kaldır. Bu iki işlemi yaptığın zaman girebilirsin inşaallah. Ben şuan oynuyorum, muhtemelen sende de olacaktır.

kiant said:
Es Selamu Aleyküm. Kardeş aynı sorun bende de vardı ve kendim deneyerek çözdüm. Ekran seçeneklerine gel. Çok yüksek seçeneğini seç. "HDR Modu" diye bir seçenek var, onu kapalı olarak ayarla. O seçeneğin iki altında da "Derinlik etkisi kullan" diye bir kutucuk var onun işaretini kaldır. Bu iki işlemi yaptığın zaman girebilirsin inşaallah. Ben şuan oynuyorum, muhtemelen sende de olacaktır.
Saolasin KArdeşim Denicem Hemen

TheTurk1 said:
bnim bildiğim ole diildi.

hdi ya

@titore: Dostum eğer eskiden sistemin warbandda yüksek performans veriyorsa ve şu anda aynı performansı alamıyorsan, bu bilgisayarında çalışan bir programdan kaynaklı olabilir :smile: oyuna girerken antivirus programlarını falan bir kapatmayı dene.