VC - Sohbet&Yardım Platformu

Users who are viewing this thread

Egil'le düello yapabiliyor muyuz? Rest çekmiştim zamanında, adam gibi adam çıktı. O görev kaldı öyle.

Shalidor said:
Egil'le düello yapabiliyor muyuz? Rest çekmiştim zamanında, adam gibi adam çıktı. O görev kaldı öyle.
  seçtiğin yola göre egili gebertiyorsun.

Hiç sevmem o çipi anca içki karı kız.

Khaaan said:
Shalidor said:

Biraz daha açar mısın hacıt?

Shalidor said:
Khaaan said:
Shalidor said:

Biraz daha açar mısın hacıt?

DİKKAT SPOİLER İÇERİR

Bak şimdi hain reginard'ı öldürmeyi reddedersen (çünkü sana ihanet edicek) egille kapışırsın.
Eğer vikingleri değilde Batı Seaxe'i seçersen egille direk kapışırsın.
Eğer oyununda başında adeleti seçip egilin ihaneti öğrendiğinde konuşma diyaloğunda 'seni öldürücem dersen' oyunun sonunda kapışmasanda egili öldürüyorsun. Oyunun sonunda her karakterin hikayesi anlatılıyor ve Egilde bilinmeyen biriyle yaptığı düelloda öldüğünü söylüyor oyun.Yani bilinmeyen biri sensin.

Merhaba, kral vekilini falan başka bir şehrime aktaramıyorum.Şehir ahalisini aktara basıyorum alet kutum ve param olmasına rağmen gitmiyorlar eski kalede kalıyorlar.Lütfen yardım edin nasıl çözeceğim

Merhabalar, MB Warband Vikingler senaryo modunda oynarken oyunun başında gemimize saldıran SVEN'i bulmaya çalışıyorum, haliyle intikam almaya çalışıyoruz.Velhası meclis kuruluyor ve suçsuz çıkıyor vs vs England seferine katılıyoruz sefer esnasında Svenin saldırması sonucu bir deniz savaşına giriyoruz.Bu savaş esnasında hile de yapsam kurtulamıyorum.Adamlar beni öldürüyor ve oyun ana sayfa ekranına dönüyor. Bu bir hatamıdır yoksa senaryo ben intikamımı alamadan sonmu buluyor ? Konu hakkında fikirlerinizi merak ettim.Ayrıca bir konu daha var.Oyunu steamdan aldım lakin herhangi bir yere CD key gibi kod girmedim.Direk steamdan tıklayıp oyuna giriyorum.Kodu gireceğim bir ekranda bulamadım. Konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.Hayırlı kandiller hayırlı akşamlar.

burakburak1905 said:
Merhabalar, MB Warband Vikingler senaryo modunda oynarken oyunun başında gemimize saldıran SVEN'i bulmaya çalışıyorum, haliyle intikam almaya çalışıyoruz.Velhası meclis kuruluyor ve suçsuz çıkıyor vs vs England seferine katılıyoruz sefer esnasında Svenin saldırması sonucu bir deniz savaşına giriyoruz.Bu savaş esnasında hile de yapsam kurtulamıyorum.Adamlar beni öldürüyor ve oyun ana sayfa ekranına dönüyor. Bu bir hatamıdır yoksa senaryo ben intikamımı alamadan sonmu buluyor ? Konu hakkında fikirlerinizi merak ettim.Ayrıca bir konu daha var.Oyunu steamdan aldım lakin herhangi bir yere CD key gibi kod girmedim.Direk steamdan tıklayıp oyuna giriyorum.Kodu gireceğim bir ekranda bulamadım. Konu hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.Hayırlı kandiller hayırlı akşamlar.
Spoiler'a almanı tavsiye ederim.
O savaşta kaçman gerekiyor. Direkt gemiyi döndür ve kürek çekerek kaç. Ben de savaşmaya çalışıp yenilmiştim ilk seferinde. Adamları hileyle bile yenememen kasti olarak eklenmiş bir özellik, ölümsüzler.

Steam bu kodu not edin, girmeniz gerekecek tarzı bir uyarı veriyor oyuna girerken ama böyle bir durum yaşanmıyor. Yani kodu girmeni gerektiren bir ekran karşına çıkmayacak, problem yok. İstersen oyuna girerken bu uyarıyı bir daha gösterme seçeneğini işaretle, her girişinde karşına çıkmasın o uyarı.

Enesthebaboo said:
KiKLoK said:
Araç kiti dediği bildiğimiz "araçlar" warband'dada vardı hani.
Erzak satıcısından temin edilebilir.
Hocam Dediğini şeyi anlamadımda:grin: Ayrıntılı anlatırmısınız
Erzak satıcılarında "Tools" veya "Aletler" adında bir eşya oluyor. Turuncu, tahta bir kutu şeklinde. Danimarka'da kolay bulunur.

Back
Top Bottom