VC - Sohbet&Yardım Platformu

Users who are viewing this thread

arkadaşlar oyunda ikide bir altta  ingilizce bir biçimde bir lordun ihanet için hazırlık yaptığı söylentisi dolaştığı yazıyor. sürgün etmeli miyim?

Khaaan said:
arkadaşlar oyunda ikide bir altta  ingilizce bir biçimde bir lordun ihanet için hazırlık yaptığı söylentisi dolaştığı yazıyor. sürgün etmeli miyim?

Muhtemelen ilişkiniz çok düşmüştür. Bildiğim kadarıyla VC'de taraf değiştirmiyorlar, ondan sürgün etmene gerek yok. İlişkinizi yükseltmeye çalışabilirsin.

ilişkim yüksek sürekli altta çıkıyor yani anlamadım tam olarak şöyle yazıyor.  (Possible Rebelion)  ..... is stockpiling weapons and is seeking support among the Franks.

Beyler bundan 1-2 ay önce hiçbir ücret ödemeden kendiliğinden Viking Conquest ve Napolenic Wars modüllerine sahip olmuştum fakat oyunu silip tekrar yükledikten sonraa bu modüller ortadan kayboldu bunun için ne yapmalıyım tekrar bir ücret ödemem gerekir mi teşekkürler.

Beyler 10 adamınız var be 150+ adam size saldırıyor hilesiz başa çıkabilirmiydiniz? (Lordlarını indirdim 10a yakın adamlarınıda öldürdüm ama sonuç değişmedi)
4lO2y7.png

Beyler 10 adamınız var be 150+ adam size saldırıyor hilesiz başa çıkabilirmiydiniz? (Lordlarını indirdim 10a yakın adamlarınıda öldürdüm ama sonuç değişmedi)
4lO2y7.png
Tek başıma en fazla 15-20 kişi aldım şuana kadar. Onlar da masterless fighters idi.

arkadaşlar bende strong trait var fakat ne işe yaradığını çözemedim. T ye bastığımda silahım kalkana vuruyor ama cirit ok attıklarında veya kılıçla vurduklarında hasar alıyorum

oyunu 2.0 dan 2.023'e güncellerken bu hatayı alıyorum nedendir acaba
Code:
file:///C:/Users/LENOVO/Desktop/Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(1).png

frozenpainter said:
Bu dinamik sahneyi kapatabilmenin bir yolu var mı?Normal native şeklinde menü gelsin istiyorum.Kamp ayarlarından göremedim.
Oyunun başındaki ayarlarda var. Bu yüzden kamptaki ayarlarda da olması gerekiyor. Disable scenic menu diye geçiyor. Bu arada şehir menüsünden lonca başkanıyla konuşma sadece dinamik menüde var.

Tamamdır oldu, saol.
Yemişim lonca başkanını zar zor gelişiom bir kale kuşattım yarısı merdiven dikerken gitti diğerleride öylesine.Var mı taktiği önerisi olan, beginner zorluğunda oynuyorum bide :grin:
Birde brytanwaldada tüccarlarla konusunca onlarla alış veriş yapabiliyorduk, bunda ağır ol bakalım malları gör deyince ilişkimiz düşüyır ve kervana saldırıyır.

Kuşatır kuşatmaz saldırmamak lazım. Bu baya noobluk oluyor. Kalenin çiftliklerini yağmala ve adamlarına şehrin erzak dükkanlarına yakmasını söyle.4-5 gün sonra sor noldu bu adamlara diye.Şansına göre ya başarmıştır ya da bi kutu kelle gelmiştir. Böyle aç kalacaklar ve bir kaç gün sonra tek bir kılıç savurmadan senin olur.

Merhaba ben Odin'Cave ye giremiyorum acaba sorun ne olabilir ? Girip bodoyu kurtardım herkeside öldürdüm ama atli diye biri bayıldı sadece görev bitti sonra birşey çıkmayınca yine girdim mağaraya herkesi öldürdüm yine ship captain vs karakterler vardı yanlarına gittim birşey olmayınca çıktım hemen birdaha girmeyi deneyince girmedi malesef sorunun çözümü ne olabilir  :roll:

Back
Top Bottom