VC - Hatalar Listesi [2.005 Sürümü]

Users who are viewing this thread

21bpwts.jpg

Selamlar. DLC'de tespit ettiğiniz hataları bu konu aracılığı ile paylaşınız. Tespit edilen hataların bu konu altında toparlanması yapımcılara büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır ve tabi ki sizde kârlı çıkacaksınız. Lakin aşağıdaki maddelere dikkat etmenizi rica ediyorum.

-Bulduğunuz hataları mutlaka anlaşılabilir şekilde yazınız.
-Paylaştığınız hata ile beraber DLC sürümünü de yazınız. *Bazı hatalar yeni sürümlerde düzeltilmiş durumda.
-Hata olup olmadığına dikkat ediniz.
-Mümkünse Ekran Görüntüleri ile destekleyin, tabi hatayı birebir gösteren görseller daha yararlı olacaktır.
-Saçma saçma iletiler yazmayın. (Örneğin: "bu ne ya hata kaynıyo.")
-Sadece hatayı yazarsanız daha sağlıklı olur.

Ayrıca hataları direkt gerekli yere ulaştırabilirsiniz. Lakin evrensel dili İngilizceyi kullanmanız gerekiyor anlaşılan. Onun için İngilizce diliniz yetersiz veya Google Translate ile çeviri falan yapacaksanız bu konuyu kullanmanız daha sağlıklı olur. Siteye girerken forum kullanıcı adınız ve şifreniz ile girmeniz gerekmektedir, http://bugs.taleworlds.com

Saygılarla, iyi forumlar...

DLC'ye ait bug değil fakat benim ekran kartı her oyuna 4k özelliği açmaya çalıştığından dolayı. Ne zaman çözünürlük ayarlarına girsem pc kitleniyor. Nvidia 900 serisinin özelliği 4k yapmadığım halde böyle oluyor MB'de.

Açıkçası oyunun indirilmesinin tamamlandığında elim titriyodu. fakat büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Çok fazla bug var örneğin bazı kaplamalar geç geliyor, Saxonların (emin değilim) başkentinde satılan ponylerin 2 tanesinin heryeri beyaz, kapşonlu giydiğimiz zaman ''R'' tuşuna bastığımızda yani FPS modunda kapşon buga giriyor. Veee yaklaşık 30. dakikada yanıt vermiyor hatası aldım

DLC olmamış arkadaş. Millet Assasin Creed Unity'nin fps düşüşlerinden dolayı falan bayağı çamur atmıştı ben rahat rahat oynamıştım bug olmadan. Bunda bırak fps droplarını 10 dakikada bir oyun çalışmayı durduruyor. Birde o ney öyle ateşler bile ışık topu şeklinde gözüküyor hiç bir şeyi mi kontrol etmediniz arkadaş. İade etmeyi bulursam steamden hele iade edeceğim oyunu.

Sgt.Frost said:
İade etmeyi bulursam steamden hele iade edeceğim oyunu.
Öyle bir şey yok diye biliyorum ayrıca ön sipariş vermenin dezavantajı bu, oyun çıkar çıkmaz oynayayım diye ön sipariş verirken oyunun hatalarını da kabul etmiş oluyorsunuz, böyle durumlara düşmemek için bekleyip yorumları görüp ondan sonra almak daha mantıklı.

Beyler sohbeti bu konuda yapmalıyım lütfen, sadece hataları belirtmek ve belirtirken hakaret etmezsek daha iyi olur. Bu arada tekrar söylemekte fayda var, hataları görsellerle desteklemeye çalışın. Örneğin kaplaması olmayan modellerin (at, ev, kılıç vesaire) fotoğrafını çekip ismini yazabilirsiniz.

Biraz zaman geçtikten sonra herhangi bir yerleşim yerinden "leave" diyerek çıkarken veya yerleşim yerinde tab'a basarak çıkarken oyun çöküyor her seferinde 5 10 dk sonra başıma geldi.

Oyun daha yeni çıktı bi besmele çekin yav gözünüzü seviyim.Daha çok gelişecek.Üstelik 700 mblık bir güncelleme geldi sadece. Sabırlı olun.

Şu Runtime sorunu düzelmeyecek mi? Brytenwalda yı rahat oynuyordum ama bu oyunu açamadan Runtime error veriyor. Bir çözümü var mı?

Multiplayer ve Custom Battle'de en yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum, fakat daha Runtime Error yüzünden Singleplayer haritasını göremedim bile. Herşeyi denedim olmuyor, ve karakter yaratma ekranında inanılmaz kasıyor oyun. Grafikleri en düşüğe aldım, yine işe yaramadı. Oyunum da son versiyon, Hotfix'i de yaptım olmuyor.

Nedense bilmiyorum ama sapanlar çok laglı, bırakıyosun ateş etmiyor, 10 sn sonra ediyor, zaten elinde sallama animasyonları çok cix  :lol:

Ayrıca Lordların verdiği çoğu görev buglu, köylerden vergi toplanmıyor, köylerde duran huzursuz adam görevleride yapılmıyor adam saldırmıyor. Kısacası çok erken almışım...

Bir şey daha oyunumda bir bug oldu düşman taraf hareket etmiyor oldukları yerde saldırsanızda savunsanızda oldukları yerde duruyolar.

arkadaşlar aynı senaryodan gelen varsa ulf un çiftliğine gidiyorum ulfla konuşurken ona bize sunabilceğin bu kadarmı tarzından bir laf söylüyor ulf un cevabından sonra konuşma devam etmiyorum hiç bir şey yapamıyorum donmuyorda bu sorunu yaşıyan varmı

hikayeli moda girdikten sonra, karakter oluşturmadan sonra RUNTİME sorunu veriyor.. birisi yardımcı olsun lütfen...pazar pazar rahatça oyun oynamak istiyorum..LÜTFEN YARDIM

"viking attack: a boat and a girl" 'dü heralde ismi görevin hikaye modunda bu görevi yaparken kızla konuşman gerekiyor, diyalog ekranında bir sonraki konuşmaya geçmek ve ilerlemek için mouse'la tıkladığınızda geçmiyor hiç bir tuş işlemiyor ve bu ana görevi ilerletemiyorsunuz.

Back
Top Bottom