Vantablack Roleplay [fantastik ortaçağ temalı] [hard minecraft rp]

Users who are viewing this thread

Mograine

Recruit
vantablackwallpaper.jpg

Forum Adresi Discord Adresi
Şahsi Discord Hesabım: original gangster mograine#9809


Vantablack Roleplay, Minecraft Türk RP ortamında uzun süredir bulunan insanların bir araya gelerek oluşturduğu yeni, uzun soluklu bir rol sunucusudur. Sunucunun konsepti mid fantasy ortaçağdır. Feodalitenin öğeleri realistik bir şekilde sunucunun hikaye kurgusuna ve rol ortamına yansıtılmaktadır. Bir çocuk oyunu olarak görünen Minecraft, sunucumuzda gerçekleştirdiğimiz yüksek kalite ve ciddiyetli rol konseptini, sunduğu sandbox öğeler ve geliştirilebilir yanı ile en iyi şekilde sırtlanmaktadır.

Hikayemiz Sanktarya Krallığının Weymar Düklüğünde geçer. Dük Oswald Weymar, kral soyu Lukspeks bir darbe ile devrildiğinde, himayesi altındaki Prens Titus Solomon Lukspeks'in taht hakkını savunmuş, darbecileri yenilgiye uğratarak diyarı kurtarır. Çocuk prens yönetecek yaşa gelene kadar krallığı yönetir. Uzun ömrüne birçok başarı sığdırır ve dünyayı tek bir kız çocuğu ile terk eder. Sanktarya veraset kurallarına aykırı bir vasiyet bırakarak, düklüğünün kızına geçmesini ister. Kral Titus Solomon manevi babasının hatrına bu isteği gerçekleştirir. Fakat kanunlar gereği düklük Sör Raymond Weymar'ın hakkıdır.

Bilhassa PW'de rol yapmış ve konsepti seven kişiler için kaçınılmaz bir fırsattır. Olanakları hayal gücünüz kadar olan sunucumuzda birçok karaktere hayat verebilir, birçok rol yapabilirsiniz. Savaşmaktan sıkılmış ve herhangi bir ün yakalayamamış yaşlı bir savaşcı olup, sizin yolunuzdan ilerleyen genç yaverlere öğüt verebilirsiniz. Hırslı bir tüccar olup piyasa içerisinde yükselerek soylu olmayı hedefleyebilirsiniz. İşinde gücünde bir madenci olup ülkenizin askeriyesine demir sağlayabilir, hükümdarınızın gözüne girerek saygın bir birey olabilirsiniz. Bir kumandan olup arkanıza insanlar örgütleyerek politikaya atılabilir, soyluların siyasi oyunlarından sınırsız çıkarlar elde edebilirsiniz.

Discord sunucumuza gelmeniz halinde Minecraft indirme linkinden, birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz. Bir göz atmak için bekliyoruz: http://discord.gg/ZrTnqzf


Sunucumuzun 1. versiyonundan bazı rol ve şimdiki versiyonundan build görüntüleri,
rafalt.png

unknown.png

Papa.png


1366.png

2021-03-24_23.33.55.png


123.png
 
Top Bottom