Valley Roleplay - SAMP

Users who are viewing this thread

Rakowice

Grandmaster Knight

Merhaba! Sunucuyu açarken ve yönetim ekibini bir araya getirirken misyonumuz oyunculara rahat edebilecekleri, kaliteli bir rol ortamı sunmak ve oyuncular için platformdaki dramalardan/tartışmalardan uzak, sadece role odaklanmış bir oyun sunucusu kurmak. Bütün yönetim ekibimiz bu misyonu benimseyerek bir araya geldi ve bu misyon doğrultusunda çalışmalara başladı. Vizyonumuz ise ilerleyen dönemlerde birden fazla platformda rol sunucusu açarak -ki bunlar Valley Medieval Roleplay adı altında açılacak olan bir Bannerlord sunucusu ve Valley V adı altında açılacak bir GTA V sunucusundan oluşuyor- o platformda oyunculara rol yapabilecekleri iyi bir ortam sunmak. Şu anda Valley projesinin ilk ayağı olan SA:MP projesini aktifleştirme kararı aldık ve artık sizlerle birlikteyiz! Kısaca kendimizden bahsedecek olursak Rakowice ve Schultz 2009 yılından beri bu platformda yer alıyor ve aynı şekilde ben, KBM’de 2012-2013 yıllarından beri platformda yer alıyorum. Üçümüz de iyisiyle kötüsüyle eski dönem oyuncularının ‘iyi’ ve ‘altın zamanlar’ olarak bahsettiği sunucularda gerek oyuncu gerekse yönetici olarak görevler aldık ve daha o dönemlerde ateşlenen oyunculara iyi bir rol ortamı sunma isteğimizi gerçekleştirmeye çalıştık. Biz de kimi zaman başarısız olduk fakat bulunduğumuz her projede iyi bir gözlemci olarak oyuncu olarak oynadığımız ve/veya yönetici olarak bulunduğumuz projelerin başarılı ve başarısız yönlerini iyi analiz ettiğimizi düşünüyoruz. Her ne kadar çalıştığımız işler, okuduğumuz okullar ve kariyer hedeflerinden dolayı 4-5 yıl platformdan ayrı kalsak bile dönüp dolaşacağımız yer yine Roleplay platformu aldı ve maalesef düşen rol kalitesinden ve çevremizdeki oyuncuların baskılarından dolayı Valley projesini hayata geçirme kararı aldık. Şu anda kullandığımız oyun modu üzerinde bug fix çalışmalarının sonuna gelmiş durumdayız. Oyun modumuzu açılışa hazır hale getirmeye çalışıyoruz ve başlangıçta sunucumuzu beta test sürümünde açmayı planlıyoruz. Oyun modu şu anda kullanıcıların zorlanmayacağı, kullanımı basit ve sade bir tasarıma sahip. Bunun sebebi oyun modunda kullanıcıların hızlı bir şekilde etkileşime girebilmelerini sağlamak. Sunucuyu beta sürümünde açmamızdaki asıl amaç sizlerin geri dönüşleriyle birlikte oyun modunu sizin istekleriniz doğrultusunda, hep birlikte geliştirmeye devam etmek.

Hedefleriniz Neler?
Sunucuyu açarken yola çıktığımız temel hedef bunun bir oyun olduğunun bilincinde olarak oyunculara kaliteli ve eğlenebilecekleri bir rol ortamı sunmaktır. Oyuncuların bir araç alarak sürekli şehirde gezmelerinden ziyade gerçekten yaşayan bir şehir ve oyunculara çeşitli roller sunmayı hedefliyoruz. Yanı sıra her oyuncunun yönetici karşısında eşit ve yönetim ekibinin herkese adil davranması da hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Market Sistemi Olacak Mı?
Market sistemi olmayacak. Herhangi bir kâr amacı gütmediğimiz için oyuncular tarafından gönderilen modeller oyunun orijinalliğini bozmadığı sürece sunucuya eklenecektir. Yanı sıra plaka değişikliği vs. gibi işlemler tamamen GOV tarafından yapılacak ve isim değişikliği talepleri yönetim onayıyla veya oyun içerisinde geçirerek kazanacağınız, satışı ve aktarımı mümkün olmayan V Coin'ler aracılığıyla yapılacaktır.

Neden Sizi Tercih Etmeliyiz? Neden Valley Roleplay?
Bütün oyunculara eşit davranacak ve kitleyi temiz tutmaya özen göstereceğiz. Herhangi bir trolleme veya baltalama girişiminde kimseye imtiyaz göstermeden platformdan uzaklaştırarak oyunculara arındırılmış bir ortam sunacağız. Oyun modumuz tamamen oyuncu dostu bir şekilde oluşturulmuş ve neredeyse bütün standartları karşılayan, ilerleyen dönemlerde oyuncu deneyimiyle gelişerek tamamen hakim olacağınız bir şekilde tasarlanmıştır.

Ana Sayfa: https://valley-roleplay.com/
Forum: https://valley-roleplay.com/forum
Discord: https://discord.gg/valleyroleplay

Back
Top Bottom