Valley Roleplay - PK

Users who are viewing this thread

Rakowice

Grandmaster Knight
b1.png
Merhabalar!
2013-2017 yılları arasında hizmet vermiş olan Elite Roleplay'in MB:Bannerlord Persistent Kingdoms modunda devam niteliği taşıyan Valley Medieval Roleplay projesini sizlere sunmaktan onur duyarım. Valley projesi birden fazla farklı roleplay platformlarında yer almaktadır. Bu projelerimizden birincisi Valley Roleplay SAMP projesidir. GTA San Andreas Multiplayer platformunda yer alan projemiz yakın zamanda oyunculara aktiflik sağlayacaktır. Bunun yanı sıra GTA V platformunda da 2023 yılında projeyi aktif etmek adına geliştirme sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu projelerimizin yanı sıra, benimde özellikle ilgilendiğim Bannerlord projesi Persistent Kingdoms modu topluluğa sunulduğu zaman hızlı bir geliştirme sürecine girerek Türk topluluğuna aktif edilecektir. Roleplay standartı konusunda şüphe duymayacağınızın garantisini verebilirim. Farklı platformlarda edindiğimiz bilgiler ile sizlere eşsiz bir ortaçağ roleplay keyfi sunacağız. Persistent Kingdoms modu çıktığında tekrardan görüşmek üzere, esinlikle kalın!

Web: www.valley-roleplay.com
Elite Roleplay Konusu: Bağlantı

Last edited:
neye göre ilk sunucu anlamadım, eğer bannerlord içinse olmayan modun ilk sunucusu nasıl oldunuz
MB:Bannerlord Persistent Kingdoms modu çıktı mı ki ilk açtığınız sunucu? Yada çıktıysa benim bundan niye haberim yok :smile:
Mod henüz çıkmadı, ancak çıktığı zaman direkt açacağımız için böyle bir şey yazmaya karar vermiştik. PK modunun yalan olmasıyla bu yazıyı kaldırdım. PK veya PE ne zaman çıkarsa sunucu o zaman aktif edilecek.

Back
Top Bottom