Resolved Uzun süren yükleme ekranları

Users who are viewing this thread

Version number
1.5.9
Branch
Main
Modded/unmodded
No, I didn't use any mods.

Axelrensemo

Recruit
Merhaba, iyi forumlar. uzun süredir oynamış olduğum save dosyası bana sıkıntı çıkarmaya başladı ana ekrandan oyuna geçiş süresi aşırı arttı aynı şekilde kayıt almasıda eskiden 30 saniye bulmayan kayıt işlemi şimdi 5dk üzerine çıkıyor sanırım save dosyasının boyutundan kendisi 155mb ancak engel olamıyorum sürekli yükseliyor düzeltmenin bi yolu varmıdır.ssd kullanıyorum ve bu durum çok rahatsız ediyor
ssd marka ve modeli : crucial bx500 480gb

Merhaba, iyi forumlar. uzun süredir oynamış olduğum save dosyası bana sıkıntı çıkarmaya başladı ana ekrandan oyuna geçiş süresi aşırı arttı aynı şekilde kayıt almasıda eskiden 30 saniye bulmayan kayıt işlemi şimdi 5dk üzerine çıkıyor sanırım save dosyasının boyutundan kendisi 155mb ancak engel olamıyorum sürekli yükseliyor düzeltmenin bi yolu varmıdır.ssd kullanıyorum ve bu durum çok rahatsız ediyor
ssd marka ve modeli : crucial bx500 480gb
Oyunda kaç gün geçti?

Save dosyasını bize iletebilir misiniz acaba? upload.taleworlds.com üzerinde bu konunun url bağlatnısını da açıklama kısmına yazıp gönderebilirsiniz.

Merhaba, bu sorunu çözüldü olarak işaretliyoruz. En son sürümde aynısıyla karşılaşırsanız, lütfen bize bildiriniz. Teşekkürler!

Back
Top Bottom