In Progress Urikskala Kalesi Kuşatma Sorunu

Users who are viewing this thread

Selamun aleyküm urikskala kalesine saldırırken hepsini koçbaşının kırdığı kapıdan sokmak için diğer merdivenlere gider birlikleri geri çektim sadece okçular ve koçbaşı takımı ön cephede kaldı.Koçbaşı kapıyı kırdı askerler arkasındaki kapıyı da kırdıktan sonra saldırmıyorlar sturgia askerleri ve benim askerler bakakalıyor (hiçbir emir vermemiştim.Sonra saldır ve komutayı devre dışı bırak emirlerini verdim gene saldırmadılar ilk deneyişimde merdivenlere saldırmışlardı orta kapıdan geri çıkıp şimdi kuşatma kulelerini yapıp deniyeceğim inşAllah

Kuşatma kulelerini de yapıp denedim yine kapının orda bekliyor koç başı takımı kuşatma kuleleriyle alıyorum kaleyi

Last edited:
Selamun aleyküm urikskala kalesine saldırırken hepsini koçbaşının kırdığı kapıdan sokmak için diğer merdivenlere gider birlikleri geri çektim sadece okçular ve koçbaşı takımı ön cephede kaldı.Koçbaşı kapıyı kırdı askerler arkasındaki kapıyı da kırdıktan sonra saldırmıyorlar sturgia askerleri ve benim askerler bakakalıyor (hiçbir emir vermemiştim.Sonra saldır ve komutayı devre dışı bırak emirlerini verdim gene saldırmadılar ilk deneyişimde merdivenlere saldırmışlardı orta kapıdan geri çıkıp şimdi kuşatma kulelerini yapıp deniyeceğim inşAllah

Kuşatma kulelerini de yapıp denedim yine kapının orda bekliyor koç başı takımı kuşatma kuleleriyle alıyorum kaleyi
Kalenin iç tarafında bir noktaya "burda kal" emri verin.

Teşekkürler zaten benim için fazla önemli değilde yardımcı olmak hatayı bildirmek istedim şimdi benim konuyu unsolvedden solvede mi getirmem lazım?
Teknik olarak sorun çözülmemiş yani kalsın böyle :grin: . Geliştiriciler zaten şu aralar Singleplayer'a yoğunlaşmış durumda, etiketlersek ve görürlerse çözmeye çalışacaklardır :smile: . Umarım yakında Multiplayer için de bi hal çaresine bakarlar çünkü oyuncu yok ve gittikçe de kaybediyorlar... Bildiğim kadarıyla @MArdA TaleWorlds bu tarz şeyleri ilgili birimlere iletiyordu.

Back
Top Bottom