unable to initialize steam api

Users who are viewing this thread

Korsan bir .dll dosyası kullanarak geçici bir çözüm buldum, ancak kullanmak ya da kullanmamak - kendiniz karar verin:
genel olarak, Epic Games'ten satın alınan bir oyunla aynı sorunu yaşayan, "Steam API başlatılamıyor" diye yemin eden, geliştirme düzeltilene kadar geçici bir çözüm buldum:
Yaptığım şey - torrenti korsan 1.5.6'ya indirdim - tabii ki 40+ konserin hepsini indirmedim, sadece 600 kilobaytlık steam_api64.dll dosyasını ve oyun klasörünü indirmek için tıkladım (örneğin C: \ Program Files \ Epic Games \ Chickadee \ bin \ Win64_Shipping_Client ) orijinal dosyayı steam_api64.dll olarak steam_api64.dll.orig olarak yeniden adlandırdı ve indirilen korsan dosyayı oraya kopyaladı ve çalıştı
Her ihtimale karşı, bu korsan .dll dosyasını 7 günlüğüne buraya koyun: https://dropmefiles.com/G1lT5
Tabii ki dürüstçe satın alınmış bir oyunu hacklemek komik, ama ne yapmalıyım, 31 Aralık'ta bu pervazı çabucak düzelteceklerinden şüpheliyim

Rus forumunda aynı probleme @R1919 adlı kullanıcı bu şekilde bir mesaj bırakmış denemeye çekindim açıkçası.

EDİT: Çözümü denedim. Oyun açıldı. Bunun bi sakıncası yoktur umarım. Geçici olarak bu çözümü kullanıyorum maalesef. Her ihtimale karşı orjinal steam_api64.dll dosyasının yedeğini alın bence.

Last edited:
Back
Top Bottom