UEFA Şampiyonlar Ligi

Users who are viewing this thread

Ben öyle düşünmüyorum, yeni transferleri gidenlerden daha iyi seviyede olacak muhtemelen. Mbappe oldukça şişirme bir transfer oldu. 18 yaşındaki topçu asla o kadar para etmemeli. Özellikle Tielemans ı çok beğeniyorum ben. Onu da 2 sene sonra PSGye 250ye satar.

Mbappe'yi yıllardır takip ediyor herkes ya. Çocuk daha bir sene oynadı ama oynamadan 17 yaşında bile alıcısı vardı. Tielemans iyi bir transfer ama gidenler arasında yüksek kalite adamlar vardı. Mendy, Bernardo Silva, Germain, Dirar (:lol:) ve Bakayoko gibi adamların kaçının yerini doldurdular bilmiyorum. Bir kaç maçlarını görmem lazım önce.

Yarın maçımız var nerede BJKli tayfa ya? Birisi Colombosu getirsin.

UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu maçları 13 Eylül Çarşamba günü oynanacak. Saat 21.45'te başlayacak Porto Beşiktaş maçı Tivibu Spor kanalından canlı yayınlanacak. BJK Porto Şampiyonlar Ligi maçını izlemek isteyen futbolseverler şifreli yayın olan Tivibu yayınını satın alması gerekli.

Umarım ruhumuzu ortaya koyup oynarız. Yenmek veya yenilmek değil mesele benim için.

Maçın tamamını izlemedim. İzlediğim kısımlarda beşiktaş oyuna hakimdi ve net bir gol pozisyonu da vermedi. Babel'in golü harika gol bu arada. Paslaşmalar nefisti ve temiz bir gol vuruşu yaptı babel. Ayrıca sadece bir fikir olarak söylüyorum: beşiktaşın kadrosu ligden çok avrupa için
daha uygun olabilir. Merkez hattı pas oyununa sosalı gomezli dönem gibi elverişli değil. Farklı olarak taliscanın diripling üstü şutları var kilidi açıcak.

ZO1A3G.jpg

Şu Atiba'yı bizim Fernando Reges ile kıyaslıyorlardı bir de. O nasıl geri pas? Atiba'nın yerine Fernando; Vida'nın yerine de Maicon olsaydı bu maç 5-0 değil, 3-0 biterdi.

Back
Top Bottom