UEFA Şampiyonlar Ligi

Users who are viewing this thread

Onu genel için yazmıştım aslında ama bu maç iyiydik. Çok iyi değildik evet benim hatam.

Bizimkiler Porto'nun sosyal medya hesabına İstanbul'da ananızı şöyle yapcaz böyle yapcaz diye yardırmış gene. Yav bırakın şunları artık.

Günlerdir yazmadım acaba bu "tinerciler yea" diyen arkadaşlar aynı duyarı kendi taraftarına da yapıyor mu diye. Yanılmamışım. Sürekli karışısındakini sinsi sinsi gözleyip; rakip kulüp, rakip kulübün taraftarı yanlış bir şey  yapsın da başına üşüşüşelim, ezmeye çalışarak biz üstünüz mastürbasyonu yapalım kafasındaki arkadaşlar iki yüzlülüğünü bundan daha iyi belli edemezdi.

adsız.png said:
Afa's Felix said:
adsız.png said:
Galatasaray Porto'yu 3-0 yenecek, rez alın
alalım mı rezi :lol:
Boş yapma kanatlı
Sana da geçmiş olsun kanatsız. Bir dahaki maçta yenerseniz söz birlikte seviniriz.

Ya ne mutluluğu be. Ben stopersiz ve ön liberosuz gol yemediğimiz için şükrediyorum. Hadi siz Malmö'ye yenilin. Ya da Zagreb'e artık her neyse. Avrupa Ligi'ne pek ilgili değiliz de biz büyük Galatasaraylılar olarak.

En sevdiğim savurma şekli. Sıkışınca hadi siz şuna gidin de yenilin/yenin. Adamlar Bundesliga'da Fener'in yaşadığı sendromu yaşıyor ki daha genç kadroları var. Dua edin ki Embolo gibi bir tecrübesizin karşısında Muslera gibi tecrübeli birisi var. Yoksa görecektim ben o büyük Galatasaray laflarını.

Gol olmadığını öğrenince kaldırdım. Senden daha çok Galatasaray'ı sevdiğime eminim. Sevmediğim böyle garip taraftar kafaları. Sizi gördükçe takımlardan tiksiniyorum.

O yüzden gülücük emojisi koymuştun demi?
Galatasaray kötü oynasın da adsız.png'ye cevap olarak bunu yazayım kafasındaydın.
adsız.png said:
Teşekkürler kanatlı. Şalke'yi rahat tokatlarız  İstanbul'da.
Erozbey said:
GS yine asalak gibi oynuyor. Rahat yenersiniz evet.

Erozbey said:
İstanbulda'da tokatlarlar sizi bunlar.

Çok güzel seviyorsun.

"Sevmediğim böyle garip taraftar kafaları. Sizi gördükçe takımlardan tiksiniyorum." Bak ne yazmışım. Sonra da düzeltmişim. Aş bunları hadi. Kötü oynayan takıma bu haline de şükür, iyi oynuyor şöyle böyle yazıyorsunuz. Hani bir yanlışını düzeltmek isterim böyle kötüye iyi dediğin zaman örnek taraftar olmuyorsun. Ayrıca büyük oyunu gördün ve bozdun tebrik ederim. 2 haftadır ayinler yapıyordum, ritüeller falan. Galatasaray kötü oynasın da ezeli düşmanım adsız.png'ye cevap olarak bunu yazayım diyordum. Ne yüce kişiliksin be. :grin: :grin: Ertuğrul Gazi'de böyle oyunları bozardı. Tesadüf işte..

Galatasaray'ı sevmediğin hâlde seviyormuş gibi yapıp, ofsayttan gol yediği için gülücük koyup da üzülmüş gibi yapıp, Ertuğrul Gazi rererö demek de çok komikmiş. Ne alakaysa o da ayrı bir ironi bir diziyle kıyaslamak, başka yerlere çekmek filan ahshdjdk. Diziyi kendin de izlemişsin üstelik. İçindeki irini kusmuşsun işte daha ne? Galatasaray kötü oynuyor olabilir de tokatlarlardı bilmem neydi deyip senden daha çok seviyom Galatasaray'ı demek hangi dürüstsüzlüğe sığar acaba?
Bence sen ben olgunum, düzgün profilli taraftarım kafasını aş.

Galatasaray çocukluğumun takımı sen ne anlatıyorsun yahu? :grin: Sen objektif bakamıyorsun diye benim taraftar profilime neyin kafasıyla laf atabiliyorsun ki? Sen bana sarmaya çalışma. Benim taraftar profilim normal.

Futbolda objektif bakmak ne demek? Bilim mi bu? Takım kötü oynuyor ama şu eksikliklere rağmen yine de iyi oynuyor. Bu yanlış bir söylem mi? Sen objektif bakıyorsan Türkiye'nin en büyük takımının Galatasaray olduğunu kabul etmen lazım çünkü başarıları ortada. Ama genel olarak hangi takımın taraftarıysan o takımın en büyük olduğunu savunursun. Beşiktaşlılar Beşiktaş en büyük der, Fenerliler Fener der mesela. Bu bir nevi restleşme gibi bir şeydir. Benim yaptığım yorum da kendi yorumum. Herkes seninle aynı fikirde olacak diye bir şey yok.

Hayır canım benim ben en büyük Beşiktaş demiyorum. Çünkü ben futboldan para kazanan, en büyük eğlencesi futbol olan birisi değilim. Futbolda en iyisi tabi ki Galatasaray. Futbolda objektif bakmak demek kötü rakibine karşı şu kadar eksiğimiz var ama iyiyiz ya dememek. Bugünün 11'inde tek süpriz(pek süpriz denmez) şu genç oyuncu. Onun dışında ilk 11'de oynayabilecek oyuncular var. Neyse, en büyük fantezimiz olan Galatasaray'ı yerin dibine sokmayı ben tamamladım. Diğer maçlara bakarsam gecenin tek süprizi PSG-Napoli maçı oldu.

Bence şu durumda beraberlik iyiydi. Ben grup kuraları çekildiğinde yazmıştım 3. olarak Avrupa'ya gidebiliriz diye. Çünkü kadro kalitesi belli. Yenemiyorsan da yenilmeyeceksin hiç yoktan 700 bin euro kasaya girdi bu akşam. Forvet transferi yapmayan bir takımın grup lideri olmasını beklemek saçmalıktı esasında.

Kara Bey said:
Oğlum Cimbom ne ballı lan oh be rahatladım. 3. çıkarız bu gruptan diye tahmin ediyorum. Ya da 2. oluruz, güzel kura.

Back
Top Bottom