Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

sağol denemek istediğim bir oyundu, kısa süreli deneme için alma gereği duymamıştım. Ekledim.

Şunu daha önce vermişler galiba bende var çünkü: o yüzden sürpriz yaptılar Last Light'ı da verdiler demek ki.

Playstore'da FIFA21 Origin Key 200₺ şu an, bunu Steam yerine Origin'den alsam bir şey kaybeder miyim? Veya yakın zamanda bu oyun düşer bekle der misiniz?

Aradım kimse yazmamış muhtemelen.
Ben şu ikiliyi kullanıyorum.
SteamDB: Bir steam kullanıcısının yaptığı site. İndirimleri falan görebilirsiniz. Baya kullanışlı.
FreeGamesOnSteam: Subreddit. Ücretsiz oyunlar falan var bir sürü siteden. Ben humblebundle ve steam oyunlarını alıyorum. Diğer linkleri denemedim sıkıntılı olabilir gleam.io, championflow.com vs.

SteamDb allahın emri zaten, onu bilmeyen kalmamıştır muhtemelen gerek profil değeri ölçmesinden ötürü vs olsun.
diğer reddit vs takip etmiyorum, büyük oyunların ücretsiz haberleri hemen yayılıyor zaten.

Önceden beleş vermişlerdi bunu yine beleşe veriyorlar. Almayan varsa cukkalasın.

milliyetçilerden para söğüşlemek için güzel taktik
Türk oyun yapımcılarının genel sorunu; Atatürk resmi koymak, milli müzik koymak.
Oyunun steam sayfasına baktımda ne fragmanda ne de ekran görüntülerinde Atatürk resmini gördüm. Adamlar ufak bir easter egg gibi eklemişler diye düşünüyorum. Bence adamlara hafiften haksız yere gömüyonuz :grin:
Bizim sorunumuz; Destek olsun diye olumlu puan vermek, 5 yıldız vermek.
Katılıyorum buna. Kaliteye önem vermek lazım.

Görünce benim ilk aklıma gelen "Acaba bu fotoğrafın telifi var mıdır?" oldu. :grin:

Bu oyun için söylemedim genelde oluyor ondan demiştim.
Çok fazla Türk yapımı oyun oynamadım pek bişey diyemicem ama buranın Türk modcularından çıkıyorsa o yapımcılar ez az yarısı mehter marşıyla yardırıyordur. :grin:

Back
Top Bottom