Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

Henüz almadıysan şanslısın Voidu kış indirimlerini erken başlatmış. GTAV 80 lira.

https://voidu.com/indirimdekiler Hemen hemen bütün Star Wars oyunlarını indirime sokmuşlar. :eek:

Battlefront Voiduda 108 tlye düşmüş henüz almayı düşünmüyorum ama bekleyenler için iyi fırsat. Ayrıca GTA V'te 80 tlye düşmüştü voiduda,yılbaşında tekrar düşer bence.

laptop mikrofonları iğrenç ya ta arka odada annemler kara para aşk açıyor konuştuğum adam duyuyor o zaman kulaklık al sen ben gene elinde az buz bişey var sanıyodum

Ciddi alıcıysan yaparız bir şeyler. :wink:

Biz yapmıyoruz indirimleri, hani ne kadar indirim olur daha düşer mi gibi soruları mantıksız buluyorum şahsen. Sonuçta yılbaşı indirimleri var, ve adı üstünde indirim. Orayı beklemeni öneririm hadi kolay gele :smile:

Finde said:
Ciddi alıcıysan yaparız bir şeyler. :wink:

Biz yapmıyoruz indirimleri, hani ne kadar indirim olur daha düşer mi gibi soruları mantıksız buluyorum şahsen. Sonuçta yılbaşı indirimleri var, ve adı üstünde indirim. Orayı beklemeni öneririm hadi kolay gele :smile:

Demek istediğim, daha önce GTA alan arkadaşlar ne kadara aldınız ne kadar indirim gördü bilen var mı şeklindeydi. Neyse  :smile:
Sitem de bu acaba sıkıntı çıkarmı ?
Code:
Intel Pentium Dual Core 2.6ghz
Nvida GForce 9800gt
4gb Ram
32Bit(yükseltiriz bunu sıkıntı yok)

Back
Top Bottom