Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

Noob Saibot said:
Resident Evil 5,Call of Juarez,Ryse Son of Rome aldım.Üçü de güzelmiş.Resident Evil serisini tamamlamam lazım artık :grin:
Resident evil efsane oyundur bana göre. Herkesin oynamasını tavsiye ederim.

Saints Row Franchise Pack, AOE 2 HD ve Prison Architect alarak tamamladım indirimleri.

Yuh be kardeşim, varlık ne değişik bir şeymiş öyle? Bana fişekleyin oradan ETS'yi (tabii ki de yapmayın öyle bir şey, cık cık) 4-5 ay dayanırım herhalde.

ErkutErdem said:
Størtbeck said:
L.A. Noire, The Witcher 1, The Witcher 2, Euro Truck Simulator 2 ve CS GO aldım. Sanırım yaz tatilini boş geçirmeyeceğim.
La noire ve withcerları bitirir euro truck ve csgo arasında git gel yapa yapa bitirirsin yazı.
ETS 2'nin MP modu varmış. Sırf arkadaş istedi diye aldım bu gün. Çok eğlenceli falan diyordu. Bakalım nasıl olacak.

Bence berbat oraya girmek için en az altında bir tır olacak paranda olacak çünkü millet biraz deli gibi oynuyor adamın biriyle geçen burun buruna çarpıştık. Bazende adamalar yolun ortasında afk kalıyor onunda kötüsü yükü götürdüğün yerin girişinde afk kalıyorlar hemde yanlamasına millet girmesin diye zor yani öyle diyeyim girmek  :grin:

Kurnaz Beğ said:
Afkleri raporlarsın olur biter. Aynı şekilde trolleri de raporlarsın. Arkadaşla konuşarak beraber sürmek gayet zevkli oluyor.
Allahın Kappesi zevkli olur diyon çağırınca gelmiyon :grin: ETS 2 iyidir iyi az sürmedik kurnazla ingilterelere kadar.

Størtbeck said:
ErkutErdem said:
Størtbeck said:
L.A. Noire, The Witcher 1, The Witcher 2, Euro Truck Simulator 2 ve CS GO aldım. Sanırım yaz tatilini boş geçirmeyeceğim.
La noire ve withcerları bitirir euro truck ve csgo arasında git gel yapa yapa bitirirsin yazı.
ETS 2'nin MP modu varmış. Sırf arkadaş istedi diye aldım bu gün. Çok eğlenceli falan diyordu. Bakalım nasıl olacak.
Ama Mp'de trollün biri gelip tıra çarpıp seni sömürebilir. Mp hesabın ayrı olsun. İndir Cheat Engine  100bin koy al en kötü tır ile başla hatta 150bin koy tamir parası daha fazla hile yapma. Yapacaksan sadece MP'de yap.

https://www.humblebundle.com

Borderlandsi olmayan kalmasın. İlk gördüğümden bu yana 1 dolar artmış fiyatı. Daha da artar bta. Ben borderlandsi aldım sadece; 1 dolara.

Back
Top Bottom