Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

STAR WARS™ Battlefront™ II: Celebration Edition

14 ocakta epikte beleş olacakmış.

EA'da %75 civarı indirimle 90 lira cıvarına satılıyor.
Dikkat çekici bir oyun benim için. Kütüphaneme keyifle alırım. Vazgeçmese epik..

Ben bu oyunu 15 liraya mı ne almıştım zamanında. IAI (Instant Action Improvments) diye mod çıkacak buna. Çok büyük mod. HvV falan oyun modlarının offline versiyonları geliyor. Baya birşeyler getiriyor modpack. Modlara dikkat edin yalnız. Bazı modlar multi safe değil. Ban yersiniz çünkü karakterleri değiştiriyor. IAI çıkınca Old Republic seviyorsanız aşırı sağlam hero modları var offline için. Darth Nihilus, Revan falan. Multi safe olanları da var ama bana zevk vermiyor öyle. Oyunu kesin modlayın ama. Mesela multisafe Starkiller modu var efsane olmuş. Force Unleashed oynayanlar bilir. Ama tabi özelliklerin falan da değiştiği multisafe olmayanlar daha zevkli oluyor. IAI'yi bekliyorum.

Ben bu oyunu 15 liraya mı ne almıştım zamanında.
İyi düşmüş ben 5 euro mu 7 euro mu ne vermiştim süre olarak çok oynamadım ama redemption yapmış bir oyun çıkıştaki olaylardan sonra. Bayağı dolu içeriği ve zevkli. Star Wars seven kaçırmasın zaten.

Bomber Crew free on HB

Boş geçmeyeyim bari. Beleş Little Nightmares.

Last edited:

Beleş

Güzel birkaç oyuna denk geldim ben de indirimde
AC: Odyssey - 83TL (Epic'de indirim kuponunuz varsa daha da uyguna gelebiliyor 20TL civarı)
Anno 2070 - 23TL ye düşmüş bu da GB'de. Strateji sevenler için bayağı götüren bir oyun
AC: Origins - Bu da yine 50 küsür TL.
Dungeons 2 - Klasik serilerden biri yine iyi bir indirime girmiş %60 ile 28TL

Bu ney la? Beleş bile olsa kim alır bunu? :lol:
İçinizdeki anadolu çomarlığını saklamayın boşuna.

s-3146c11303bbbbf2fef39875d064c56a0810cc91.jpg

İçinizdeki anadolu çomarlığını saklamayın boşuna.

s-3146c11303bbbbf2fef39875d064c56a0810cc91.jpg
Destek olmak için ekledim sadece ama sen böyle diyince açıp oynadım azıcık da olsa.. 7tlden 0tlye inen oyunu 7dk oynadım.
Çin haritası gibi bir harita var, bannerlorddaki gibi askerler kaleler arasında gelip gidiyor. Komutanların özellikleri vs var. Ses ayarları, zamanı durdurma ilerletme vs.. 198mb lık oyun için normal gibi her şey. İngilizce dil olmadıgından savaşa giremedim bir türlü. Bir sürü seçenek var. 7dk'lık bir deneme bile iyi bence ^^

Oyunda Çince dışında dil desteği yok. There Kingdoms konulu başka bir şey oynarsın dandik duruyor bir de. Bir sürü indie oyun kaptım sırf beleş diye ama bu kadar kötüsünü görmemiştim. :grin:

Back
Top Bottom