Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

steam indirimleri yine çöp. ben cs'den kazandığım parayla dying light + deus ex serisi aldım çekildim. bunlar bir süre götürür.

epic'te haftaya Conan Exiles ücretsiz. bu hafta Aer Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game ücretsiz. baba parasıyla oyun alan geri zekalılara ise sadece 25TL.

:d

Geçenlerde ücretsiz olan GTA 5 %1 bile indirim almamış. Hikayesi süper Devil May Cry 3 %1 bile indirim almamış, çöp oğlu çöp Devil May Cry rebootu indirim yemiş en kralından. Sonra neymiş efendim Epic kaka, Steam güzel. Batsınlar.

Monster Hunter World oynayan var mı aranızda? MHW: Iceborn Master Edition almayı düşünüyorum. Arkadaşla beraber alacağız. İnternette izlediğim kadarı ile keyifli duruyor. Çok kararsız kaldım.

Oyun için hep olumlu yorumlar, incelemeler gördüm. Yalnız sanki bunları AMD ekran kartlarıyla bundle şeklinde veriyorlardı. Eğer hala öyle bir şey varsa ekran kartı alan biriyle anlaşıp oyunu biraz daha ucuza getirebilirsin. Forumdan Kierra mesela bu şekilde The Division 2 almıştı piyasadan çok daha ucuza.

indirimler boş. sanki steam de bu indirim kampanyası epicle yarışmıyor, epic'e çalışıyor.
Epic Games Store Steam'in rakibi değil ki yarışsınlar.

Monster Hunter World oynayan var mı aranızda? MHW: Iceborn Master Edition almayı düşünüyorum. Arkadaşla beraber alacağız. İnternette izlediğim kadarı ile keyifli duruyor. Çok kararsız kaldım.
Monster Hunter, güzele benziyor fakat karakter yetenek gelişimi nereye kadar gidiyor? En üst seviyelere ulaşmak ne kadar zaman alıyor? Canavar çeşitliliği nasıl? Yeni güncellemelerle yeni seviye/yetenek/canavar eklemeleri sürekli gelmekte mi? Gibi sorulara alınacak yanıtların uygunluğu değerlendirilmeli..

Değerlendirmeye göre düşünün, ne zorlayıcı ne de basit kalan bir serüven sunmadıktan sonra sıkıntı yok, indirimle birlikte alınabilecek eğlenceli bir oyuna benziyor, alınabilir.

Foruma hala giren var mıdır bilmiyorum ama Epic Games Store bu hafta Hitman veriyor mutlaka alın.

Benim esas oynamak istediğim oyun, Control, indirime girmiş. İki genişleme paketiyle birlikte 64 TL'ye geliyor. İndirim yarın bitiyormuş..

Öte yandan 1 senede dehşet indirim aldı, seneye EGS belki beleşe dağıtacak.. Kuponu da kullandırmayacak şekilde satışta tüm oyun.. 8-10 saat temel oynayışa 64 TL fazla geliyor.

Kararsızım. Toplamda 20TL filan olsaydı keşke.

Sanmam. Dağıtırsa önce Quantum Break'i dağıtır (yatırım tavsiyesi değildir)

Şu an Steam'de Control indirimde, 167 TL. EGS'de ise indirimsiz full paket 140 lira(Kuponsuz). Fakat ben yeni DLC'lerin geleceğini ve ana sürümün önümüzdeki aylarda ücretsiz dağıtılacağını düşünüyorum.

Spoiler İçerir:
Oyunu 64'den aldım(bence halen fazla bir fiyat) ve beş gecede bitirdiğim ana görev serisini değerlendiriyorum..: Fiyat(64) idare eder diyeyim.. Fazla tek kişilik oyun oynamam ama bunu merak ettim, aldım ve de oynaması sardı. Lakin olayları iyice anlamlandırmama yardımcı olacak türkçe seslendirme/altyazı eksikliği ve bazı bölgelerde takılı kalmam(beni internete yöneltecek kadar) rahatsız ediciydi.

İkinci DLCnin sonundan, üçüncünün geleceğini, hatta oyundaki bir karakterle ilgili olacağını söylüyorlar, katılıyorum..
İkinci DLC ana görev serisi ana sürüm ve foundation'a göre daha karanlık ve korkutucu olayları barındırıyor..

QRMPZ.png

cbADH.png

Bence güzeldi, alınır ama fiyat veay beleş ana sürüm için beklemeye de değer. Sonuçta toplam 5 DLC de olsa ana seri 1 kere oynanacak.

1 kere oynanacak diye para vermeyeceksek ohoo oyun sektörü 2 gün dayanamazdı. Sırf oyunlardan daha iyi zevk alabilmek için İngilizce öğrenin. Control çok baba oyun önceden denemişliğim var ama DLC'leri oynamadım. Remedy çok farklı bir kafada yazmış mutlaka her oyuncunun bir kez denemesi gerek. Ayrıca Alan Wake ile doğrudan bağlantısı var.

Back
Top Bottom