Twitch.TV İsim Hakları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Kiwitoris

Master Knight
Twitch.TV'nin isim hakları ile ilgili bir sorum var. Şimdi SSS'e göre; uzun süre kullanılmayan, bot ya da isim kapmak için kullanılmış hesaplar inaktif edilerek isimleri tekrar kullanılabilir hale getiriliyor. Şimdi aklımda bir takım isimler vardı. Bu isimlerden birisi X olsun. Twitch.TV/X yazınca hiçbir sonuç çıkmıyor ve dahası twitch.tv; "Üzgünüz. Bir zaman makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir." uyarısı veriyor. Şu an kullandığım isim Y olsun. Y ismini X ismine değiştirmek istiyorum ancak bana iki hafta beklemem gerektiğini söylüyor. Başka bir hesap açmak istiyorum; (garanti olsun diye VPN, Farklı Lokasyonlar vb. şeyler kullanarak) ancak bu sefer de X ismini almaya çalıştığımda; "Bu isim müsait değil." uyarısı veriyor. Ticket ile desteğe ulaşmak istediğimde; seçeneklerden İsim Değiştirme kısmını seçtiğimde herhangi bir e-posta iletişimi sağlamıyor. Doğrudan doğruya SSS Sayfasına yönlendiriyor. SSS'de yazdığına göre de;

"S: Kanal sayfasında "Üzgünüz. Bir zaman makinesine sahip değilseniz..." hatası gösteren bir adı almak istiyorum ama sistem bu adı seçmeme izin vermiyor. Neden bu adı seçemiyorum?

C: Bu kullanıcı adı henüz yeniden kullanılabilir hale getirilmemiş demektir. Yeniden kullanılabilir hale getirildiğinde yeni kullanıcılara kayıt olma aracılığıyla, varolan kullanıcılara da ad değiştirme ile açılır. Size bunun herhangi belirli bir kullanıcı adı için ne zaman olacağı konusunda tahmini bir zaman sağlayamayız.
"

Peki bu, hesap kapatma sürecinde mi demek oluyor? Yani sanırım 6 Ay gibi bir süreç vardı toplamda, bu süre uzayabiliyor mu?

Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom