TW Geliştiricilerinin Oyunculara Saygısızlığı

BerkayKaplan

Recruit
Best answers
0
Sadece biraz sabır, bu kadar yüklenmeyin şu adamlara sizin yorumlarınızı gören developerların moralini bozuyorsunuz bu da ortaya çıkacak işin kalitesini düşürebilir. Sadece biraz sabır

Best answers
0
Sadece biraz sabır, bu kadar yüklenmeyin şu adamlara sizin yorumlarınızı gören developerların moralini bozuyorsunuz bu da ortaya çıkacak işin kalitesini düşürebilir. Sadece biraz sabır
Ortada yüklenme falan yok dostum fikirlerimizden haberi olan geliştiricilerin bizi anladığını düşünüyorum biz oyun kötü oynamayın diye ağlamıyoruz. Sadece sevdiğimiz bir oyunun kitlesinin yok olmamasını, eksiklerinin giderilmesini ve daha büyük kitlelere hitap etmesini istiyoruz. Ortada moral bozma falan yok sadece oyunun eksiklerini belirtiyoruz. Sence oyuncular oyunun eksiklerinden, kötü yanlarından, buglarından bahsetmezse oyun ne kadar düzelebilir? Tabii ki de görüşlerimizi belirteceğiz

Kirigaya Kazuto

Grandmaster Knight
WBVC
Best answers
0
Saygısızlık demenin pek doğru olduğunu düşünmüyorum, fakat klanlara verilen desteğin sıfır olması uzun zamandır oyunu bekleyen kitleyi fazlasıyla üzüyor.

Ambarad

Sergeant at Arms
WBVC
Best answers
0
Bu oyunun var olma sebebi singleplayer modudur. Dolayısıyla singleplayer'a yüklenilmesi normaldir. Öte yandan multiplayer oynayan arkadaşları da anlıyorum. İşte bu yüzden, oyunun ilk gününden beri, multiplayer'ın erken devreye girdiğini düşünüyorum. İki modun da erken erişim döneminde bir arada yürütülmesi, düzeltilmeye çalışılması işleri karıştırıyor. İki tarafı da tatmin etmiyor. Multi kısmı sorunları giderilmiş bir şekilde ilerleyen zamanlarda aktif edilmeliydi.

Best answers
0
Adamlar oyunu yapan kişiler. Oyunun teknik eksikliklerini bizden daha iyi biliyorlar. Testerlar feedbackler vs. Moral bozma falanda var. Bı zatihi developerlarin kendisinden biliyorum.oyunun eksikliklerini fikirlerinizi görüşlerinizi belirtin zaten. Kimse size susun demiyor. Ne dediğinden çok nasıl dediğin önemlidir. Konuda yeterince boş yapılmış. Bir şeyi de kabullenmeniz gerekiyorsa kabullenin artık. Forum bilişsel mastürbasyon için yaratılmadi.bu 'gorusler' yıpratmak dışında unutulup gidilecek zaten. Bende çok aglakladim forumda ama developerlari alindircak bişi denmemeli. Klan konusunda kafaya taktigimiz şeyleri adabinca atışırız canımız sıkılırsa. Developerlara laf yok.

Best answers
0
Arkadaşlar istediğiniz şeyler geliyor; https://www.youtube.com/channel/UC26Cwg9HjAR2mGiUQAInQxg

Klan kurma, maç için server açabilme ve klan maçına girerken matchmaking de map seçme faction seçme vb. özellikler test aşamasında eklenecekmiş.
TW geliştirici ekibine gerçekten çok teşekkür ediyorum kendi adıma oyun içi klan bannerlord çıkmadan önce de hep aklımı kurcalayan bir soruydu. Yamanın ne zaman geleceği belli mi? Geldiği zaman oyuncu sayısının katlanacağını düşünüyorum.

CeyXiong

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
TW geliştirici ekibine gerçekten çok teşekkür ediyorum kendi adıma oyun içi klan bannerlord çıkmadan önce de hep aklımı kurcalayan bir soruydu. Yamanın ne zaman geleceği belli mi? Geldiği zaman oyuncu sayısının katlanacağını düşünüyorum.
Biraz bakındım lâkin kesin bir şey bulamadım. Tahminimce 1-2 haftaya gelir bence en geç ama. (Yani umarım)