Tutorial Cheats Rehberi + Resimli Anlatım

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
aboo yandım ben oyuna anlatıldığı şekilde girdim o gün elektrik ler kesildi açtığımda adamımın tipi çok aşırı değişmiş tipsiz keltoş bir şey olmuş oyundaki bütün lordlar krallar leydiler kocam  olarak gözüküyor  :mrgreen: üstelik adamlarımın kaskı çok zor gözüküyor çok silik bir şekilde  o save yi sildim yeni açtım bir baktım harita yok nokta noktalar sarmış heryeri hiçbirşey gözükmüyor hilesiz açayım dedim kergitten başladım o ilk baştaki adam geldi bana vuruyor adamı ararken beni öldürdü sonra tüccar geldi tabi ben tüccarı göremiyorum heryer nokta noktalı yardım edin bea napam ben şimdi  :mrgreen: böyle oyna demezsiniz herhalde kendi adamım dahi gözükmüyor  :mrgreen:

delllenamo said:
aboo yandım ben oyuna anlatıldığı şekilde girdim o gün elektrik ler kesildi açtığımda adamımın tipi çok aşırı değişmiş tipsiz keltoş bir şey olmuş oyundaki bütün lordlar krallar leydiler kocam  olarak gözüküyor  :mrgreen: üstelik adamlarımın kaskı çok zor gözüküyor çok silik bir şekilde  o save yi sildim yeni açtım bir baktım harita yok nokta noktalar sarmış heryeri hiçbirşey gözükmüyor hilesiz açayım dedim kergitten başladım o ilk baştaki adam geldi bana vuruyor adamı ararken beni öldürdü sonra tüccar geldi tabi ben tüccarı göremiyorum heryer nokta noktalı yardım edin bea napam ben şimdi  :mrgreen: böyle oyna demezsiniz herhalde kendi adamım dahi gözükmüyor  :mrgreen:
Oyunu sil yeniden yükle.

Çok teşekkürler,hilesiz oynama taraftarıyım ama oyun uzun sürdüğü için oyunlardanda çabuk sıkılan birisiyim. Bitirmemi hızlandıracak bir konu,teşekkürler.

O bulanık yerlerden Scramble Minstrels Gezgin,Gezgin şair,Gezgin aşık,Gezgin ozan gibi şeylerin yerini söylüyo.
delllenamo said:
Fotoğrafını göstersene merak ettim.

erennuman_mb said:
O bulanık yerlerden Scramble Minstrels Gezgin,Gezgin şair,Gezgin aşık,Gezgin ozan gibi şeylerin yerini söylüyo.
delllenamo said:
Fotoğrafını göstersene merak ettim.
fotoğrafı yok şuan düzeldi ama emin ol hiç birşey gözükmüyordu heryer gökyüzü şeklini almıştı ama herşey aşama aşama oldu :mrgreen: ilk bütün karakterler benim kocam gözükütü ( töbe töbe  :mrgreen:)sonra adamın tipi karakterin yüzünü ayarladığımız ayarların hepsi en soldaydı  (dene bi çok komik oluo  :mrgreen:) daha sonra miğferler gözükmedi sonra zırh sonra silahlar ve ensonunda bütün herşey yok oldu o hangi ülkeye gitme seçeneğinde hile modunu seçince hep bende böyle oluyor bende oyunun içinden konsola cheatsmenu yazarak giriyorum 41 adam la itemler olmasada geri kalan herşeyi aynı oluyo

Ubsilon Xefor Cioss said:
The tornado said:
ya bnmki olmuo nedense acaba bişey falan indirmemiz gerekio mu yoksa bn steam kullanmıom o yüzden mi
ta1ha said:
bende menu diye birşey yok

Cheatmenu yeni ve kolay bir yöntem. Sahicisi:
Tutorial Cheats'ı aktifleştirmek

menus_txt'yi açın
mno_tutorial_cheat  1 31 2 1 0
Bu bölümü bulun ve 0'ı 1 olarak değiştirin.Atını Calradia Sür ekranında HİLE! seçeneğini seçinTutorial cheatı aktifleştirdiğiniz zaman iventorynizde arena kıyafetleri bulunur,kamp menüsünden nam kazanabilir,Lordların nereye gittiklerini öğrenebilir,Lordlara mareşal gibi emirler verebilir ve hiçbirşey yapmadan istediğiniz krallığın bir lorduyla konuşarak o krallığa katılabilirsiniz.

Bazı yerlerde senin dediğin gibi Atını Kalradya'ya sür derken HİLE! çıkıyor.Bazı yerlerde de rehberdeki gibi hangi yerden başlayacağımızı seçerken CHEAT! çıkıyor.Garip bi durum.Ama sanırım nedeni başka bi sürüm olması.

ya beyler 1.113 ü indirdim kurarken hata veriyo .... full installer taleworlds.com ordan indircem galiba ama siteye girdim ordada yok 1.011 var yardım

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom