Turnuva Yöneticisi ve Hile Mevzusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ya Aleksey'ciğim, Allah aşkına bir sus ya. Kanıtlamak değil, açıklama yapmak zorunda değilim diyorum. Bir şeyi inkar ettiğim yok burada, zaten ban yemişim ne diye boş yapıyorsun daha ? Hileciyim sizin gözünüzde, ve bunu değiştirmek için bir çaba göstermeyeceğim. Bu oyun ve sizin leş community'niz umrumda değil. Nessa diye sorduklarında hileci dersiniz.

Freyja said:
Ya Aleksey'ciğim, Allah aşkına bir sus ya. Kanıtlamak değil, açıklama yapmak zorunda değilim diyorum. Bir şeyi inkar ettiğim yok burada, zaten ban yemişim ne diye boş yapıyorsun daha ? Hileciyim sizin gözünüzde, ve bunu değiştirmek için bir çaba göstermeyeceğim. Bu oyun ve sizin leş community'niz umrumda değil. Nessa diye sorduklarında hileci dersiniz.
''Nessa'cığım''Okçuya başlamayı düşünüyorum hile ile çok kolay ve kullanışlı gözüküyor.Varsa bir linkini atarmısın lütfen?  :lol:

Freyja said:

Kardeşim neyi açıklayacaksın neyi ya ? Moss kullanırken hile açmışsın, ban yemişsin. Hileci ve aptal diyebilmek için sana, senin açıklamanı mı bekleyeceğiz? Community leş olabilir, insanlar leş ve boş olabilir, senin dediğin gibi boş bir adam da olabilirim ama senden ala boş ve aptal bir adam daha yoktur şu ortamda. Hala daha turnuvayı kötü yönettiğin, hilecileri savunduğun( :facepalm: ), hile yaptığın ( :lol: ) için özür dileyeceğine gelip burada şov yapıyorsun. Nessa diye sorduklarında hileci değil başka bir şey diyeceğim senin için.

Umarım konuya yazan diğer hileciler de yakalanır birgün ama gördüğüm kadarıyla onlar yakalanacak kadar aptal değiller :grin:

Yaşanan olayların ışığında Nessa -Freyja-, Türkçe Forum Yönetimi tarafından alından kararla, [WYL] Warband Yaz Ligi ve [WT5T] Warband Türkiye 5v5 Turnuvası alt forumu moderasyonundan çıkarılmıştır. Bu konu da ayrıca amacına ulaştığından dolayı kilitlenmiştir.

Not:Türkçe Forum Yönetimi turnuvaların gidişatı ve işleyişi konusunda söz sahibi değildir ancak forum çerçevesinde moderasyon işleyişine müdahale etme hakkını elinde tutmaktadır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom