Turnuva Yöneticisi ve Hile Mevzusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378801.0.html

Hileyi aldığın kişiye teşekkür etmeyi unutmuşsun yalnız

Ya kardeşim aklıma geldikçe deliriyorum. Nasıl bir aptalsın sen ya? Yav hadi hileyi kullanıyorsun nasıl yakalanabilirsin ? Bu nasıl olabilir? 2 gram aklın yok mu ? Cool ve quake en azından yakalanmıyordu vallahi yazık. Yani sana aptal dedim diye ceza falan verirlerse de yazıklar olsun. Sana da aptal diyemeyeceksek kime diyelim?

Aleksey said:

Ya kardeşim aklıma geldikçe deliriyorum. Nasıl bir aptalsın sen ya? Yav hadi hileyi kullanıyorsun nasıl yakalanabilirsin ? Bu nasıl olabilir? 2 gram aklın yok mu ? Cool ve quake en azından yakalanmıyordu vallahi yazık. Yani sana aptal dedim diye ceza falan verirlerse de yazıklar olsun. Sana da aptal diyemeyeceksek kime diyelim?

Bu doru mu? Doruysa oyunu bırakabilirim.

Aleksey said:

Aleksey çok haklı başka kime diyelim?

Nessa hile kullandığı halde gidip başka oyuncuların hile muhabbetlerine girmesi çok tuhaf bu nasıl yüzsüzlük  :facepalm:

Birazdan moderatör kankiler gelip mesajları silip bize ceza verecekler sanırım  :mrgreen:

Üff Aleksey moruk sen ne yaptın öyle ya. Kimseye bu konu hakkında bir açıklama yapmak zorunda değilim, çünkü gereksiz adamlarsınız. Burası turnuva konusu, çık dışarda yap işini. Boş bir adamdın her zaman, sağ ol kanıtladığın için. Dediğim gibi kimseye bir şey kanıtlama zorunluluğum yok, zaten olay hakkında da forum dışında bir şey bilmiyorsunuz. Hileci diye sözedebilirsiniz benden, sadece daha fazla açıklamayı hakketmiyorsunuz.

Freyja said:
Üff Aleksey moruk sen ne yaptın öyle ya. Kimseye bu konu hakkında bir açıklama yapmak zorunda değilim, çünkü gereksiz adamlarsınız. Burası turnuva konusu, çık dışarda yap işini. Boş bir adamdın her zaman, sağ ol kanıtladığın için. Dediğim gibi kimseye bir şey kanıtlama zorunluluğum yok, zaten olay hakkında da forum dışında bir şey bilmiyorsunuz. Hileci diye sözedebilirsiniz benden, sadece daha fazla açıklamayı hakketmiyorsunuz.

2 gün önce üslubunu bozmayan, turnuva adminlik giysisini üstüne oturtmaya çalışan "We are together" dediği sepia abisini aynı üslubla tehdit eden Nessa bey bugün bakıyorum da çok gevşemiş.

Kanıtlamak zorundasın.

Freyja said:
Noldu hile sıfatı denmesi zevklimiymiş :razz:P  Okadar millete atıp tutuyordun emin ol senin hile oldğunu anlayıp sölemeyenler vardı sırf tr deki her iyi oyuncuya hile dendiği için,hile olduğun okadar belli ediyordun ki aim konmayacak yerlere koyuyordun,kusura bakmada açıklama yapıcak yüzün varmı hala?

White Snake said:
Freyja said:

2 gün önce üslubunu bozmayan, turnuva adminlik giysisini üstüne oturtmaya çalışan "We are together" dediği sepia abisini aynı üslubla tehdit eden Nessa bey bugün bakıyorum da çok gevşemiş.

Kanıtlamak zorundasın.
Ya pardon da sen kimsin ya, Sepia dedin ablan direkt olarak hileyi satan adamdan almış hileyi kullanmış. Biraz daha ağzını açmasın o bence, yoksa bans&suspesions'ta kendi ismini görebilir.

Arkadaşlarıma gerekli savunmayı yaptım ben, onun dışında kimse umrumda değil. Bana hileci diyebilirsiniz yani, çok umrum değil.

Ashh said:
Freyja said:
Noldu hile sıfatı denmesi zevklimiymiş :razz:P  Okadar millete atıp tutuyordun emin ol senin hile oldğunu anlayıp sölemeyenler vardı sırf tr deki her iyi oyuncuya hile dendiği için,hile olduğun okadar belli ediyordun ki aim konmayacak yerlere koyuyordun,kusura bakmada açıklama yapıcak yüzün varmı hala?
Hakketen ben niye açıklama yapıyorsam hala, haberin olsun diye söylüyorum. Beceriksizin tekisin, bana yaptığın yalakalıkları da unutmadım değil. Sepia ablanın ajanlığını mı yapıyordun yoksa ?

Bir sonraki herhangi türk turnuvasında Nessa nın tüm maçlarda video çekmesini talep ediyorum :grin:

İşin ilginç tarafı bir kaç gün önce sepia a atıp tutan, hile veya değil "we are together " dediği adama çıldırmışcasına saldıran çocuk bugün biri ona karşı hile diyince kafayı yiyor,açıklama yapma gereği duymuyor, ilginç :grin:

Ama asıl merak ettiğim Kironun bu yazıları direk silip silmeyeceği, silse bile ne düşündüğü. Takımımda takımım dediği turnuvayı yöneten birinin yabancı turnuvada yasaklı listesine aday olması...

White Snake said:
Bir sonraki herhangi türk turnuvasında Nessa nın tüm maçlarda video çekmesini talep ediyorum :grin:

İşin ilginç tarafı bir kaç gün önce sepia a atıp tutan, hile veya değil "we are together " dediği adama çıldırmışcasına saldıran çocuk bugün biri ona karşı hile diyince kafayı yiyor,açıklama yapma gereği duymuyor, ilginç :grin:

Ama asıl merak ettiğim Kironun bu yazıları direk silip silmeyeceği, silse bile ne düşündüğü. Takımımda takımım dediği turnuvayı yöneten birinin yabancı turnuvada yasaklı listesine aday olması...
Güzel soru, kirona ben kendi açıklamamı yaptım. O anlamıştır. Onun dışında kurtulduğuma göre güzel güzel tatilimi yapacağım. Forumda geçirin bana biraz daha, hadi iyi bayramlar.

White Snake said:

1- Bundan sonra turnuvalarda oynamaz(oynatılmaz) diye düşünüyorum. Video çekmesin.
2- Kiron kurallar bozulmadığı sürece bir şey yapmaz zaten. Ama bu hile hakkında turnuva konusuna yazmanız sanırım kural dışı biraz flame var. Ayrı konu açılırsa hiç sıkıntı yaşanılacağını düşünmüyorum.

Caranimo said:
White Snake said:

1- Bundan sonra turnuvalarda oynamaz(oynatılmaz) diye düşünüyorum. Video çekmesin.
2- Kiron kurallar bozulmadığı sürece bir şey yapmaz zaten. Ama bu hile hakkında turnuva konusuna yazmanız sanırım kural dışı biraz flame var. Ayrı konu açılırsa hiç sıkıntı yaşanılacağını düşünmüyorum.

Doğru diyorsun. Konusu kilitlendiği için herhalde herkes buraya yazıyor. Bu arada flame yok, sadece küçük bir tartışma. Nasıl sepia, quake,cool ile olduysa aynı şekilde. Açıkçası ben kesin hile demedim :grin: sadece ironik geliyor onu belirtmek istedim.

Bu arada wsc 2 den de şöyle bir açıklama gelmiş.

Odin, Eduard & Nessa Banned
§This three players were found using Illegal modifications in the game in order to gain advantatge in a public warband server. Being aware of their cheating state, we inmediatly expose them and ban them as we were given solid proof of these actions. They won't take part in any tournament that this admin team holds, and hopefully other tournaments follow this example. If anyone wanna consult the proof feel free to contact me through steam.

Nessa için söylemiyorum bunu fakat daha tonla hileci arkadaşınız var. Takım oyuncusu, milli takım oyuncusu falan. Siz arkadaş ayağına devam edin böyle. Yeteri kadar mahvettiniz böyle kişileri barındırarak üstüne tüy dikin Bannerlord çıktığında.

Freyja said:
Ashh said:
Freyja said:
Hakketen ben niye açıklama yapıyorsam hala, haberin olsun diye söylüyorum. Beceriksizin tekisin, bana yaptığın yalakalıkları da unutmadım değil. Sepia ablanın ajanlığını mı yapıyordun yoksa ?
1.si Sepia ablan ajanlığını yapıyordun diyorsun da o hitap ettiğin adam senden 5 6 yaş büyük ilk önce terbiye saygı öğren.
2.si Beceriksizin tekisin diyorsun fakat açıkçası bunu neye dayanarak söyledin ne beceriksizliğimi gördün.5k saatin var benimde 600 küsür saatim var hatırlatırım :razz:P
3.si Yalakalık senin gibi birine he :grin:?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom