TURNUVA TAKIMLARI HAKKINDA YORUMLARIM

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

KralH

Banned
Evet arkadaşlar turnuvaya katılan tüm takımları prafasyönel şekilde yorumluyorum yorumlamalarım şu şekilde olacaktır.  :wink:

Takım:
Öne çıkan oyuncular:
Takımın + ve -leri:

Takım: IR
Öne çıkan oyuncular: ImryFlorent iyi okcu olduğunu biliyorum, diğerlerini tanımıyorum pek duymadım.  :smile:
Takımın + ve -leri: Turnuvadan ilk elenecek takımlardan birisi kadrosu yetersiz görünüyor.

Takım: CoA
Öne çıkan oyuncular: Belendor ve Residente bu ikisi takımı taşıyabilecek olağanüstü kişiler. CoA'nın en önemli kozu şüphesiz bu iki isim olacaktır.
Takımın + ve -leri: Çok dengeli ve tutarlı bir takım, iyi oynarlarsa turnuvayı kazanma şansları çok yüksek.

Takım: Nations of Turkey
Öne çıkan oyuncular: Delirious ve Borislav takımın öne çıkan isimleri.
Takımın + ve -leri: Düşük ve deneyimsiz bir kadro, eleneceklerini düşünüyorum.

Takım: Golden Horde
Öne çıkan oyuncular: Tüm oyuncuları deneyimli hangisinin öne çıkacağını bilmek zor.
Takımın + ve -leri: Turnuvanın favori takımlarından dengeli ve tutarlı bir takım.

Takım: ad Victoriam
Öne çıkan oyuncular: Scalf ve Machi bence bu takımın en etkili oyuncuları. Deneyimli iyi oyuncular.
Takımın + ve -leri: Tutarlı ve dengeli Golden Horde ile eşit bir kadroya sahipler. Turnuvanın favori takımlarından.

Takım: Vellhoner
Öne çıkan oyuncular: Irsman ve Keykubat bu takımın en önemli iki ismi, iyi oynarlarsa takımı taşıma ihtimalleri var.
Takımın + ve -leri: Kadro genel anlamda yetersiz ancak iki önemli isim iyi oynarsa takımı taşıyabilirler.

Takım: Yenilmezler
Öne çıkan oyuncular: Turnuvanın favori takımı hangisinin öne çıkacağını düşünmek zor
Takımın + ve -leri: Turnuvanın favorisi şuan bu takım sanırım.

Takım: Vyincourd
Öne çıkan oyuncular: Nessa Tırtıl ve Cara en önemli oyuncuları, bu takımı bu isimler iyi oynarsa şampiyonluğa kadar taşıyabilir.
Takımın + ve -leri: Ne olacağı belli olmaz

Evet arkadaşlar bugünlük bukadar diğer takımlarıda yorumlayacağım merak etmeyin :smile:

KralH said:
Evet arkadaşlar turnuvaya katılan tüm takımları prafasyönel şekilde yorumluyorum yorumlamalarım şu şekilde olacaktır.  :wink:

Takım:
Öne çıkan oyuncular:
Takımın + ve -leri:

Öne çıkan oyuncular: ImryFlorent iyi okcu olduğunu biliyorum, diğerlerini tanımıyorum pek duymadım.  :smile:
Takımın + ve -leri: Turnuvadan ilk elenecek takımlardan birisi kadrosu yetersiz görünüyor.

Öne çıkan oyuncular: Belendor ve Residente bu ikisi takımı taşıyabilecek olağanüstü kişiler. CoA'nın en önemli kozu şüphesiz bu iki isim olacaktır.
Takımın + ve -leri: Çok dengeli ve tutarlı bir takım, iyi oynarlarsa turnuvayı kazanma şansları çok yüksek.

Öne çıkan oyuncular: Tüm oyuncuları deneyimli hangisinin öne çıkacağını bilmek zor.
Takımın + ve -leri: Turnuvanın favori takımlarından dengeli ve tutarlı bir takım.

Öne çıkan oyuncular: Scalf ve Machi bence bu takımın en etkili oyuncuları. Deneyimli iyi oyuncular.
Takımın + ve -leri: Tutarlı ve dengeli Golden Horde ile eşit bir kadroya sahipler. Turnuvanın favori takımlarından.

Öne çıkan oyuncular: Irsman ve Keykubat bu takımın en önemli iki ismi, iyi oynarlarsa takımı taşıma ihtimalleri var.
Takımın + ve -leri: Kadro genel anlamda yetersiz ancak iki önemli isim iyi oynarsa takımı taşıyabilirler.

Öne çıkan oyuncular: Turnuvanın favori takımı hangisinin öne çıkacağını düşünmek zor

Öne çıkan oyuncular: Nessa Tırtıl ve Cara en önemli oyuncuları, bu takımı bu isimler iyi oynarsa şampiyonluğa kadar taşıyabilir.

Evet arkadaşlar bugünlük bukadar diğer takımlarıda yorumlayacağım merak etmeyin :smile:

Har Har Har :smile:). Warband yorumcusu olmaya ne dersin ? bence çok başarılısın. Tebrikler. Yorumların çok başarılı olmuş. isimlerini duymadıgın kişiler senin oyunun adını bilmediğin zamanlar oynayan insanlar. Buna ben de dahil olmak üzere. Bilip bilmeden bir daha takımım hakkında boş yorum yapmanı veyahutta dile getirmeni istemiyorum.
Edit: İsmini saydıgın ve güzel oynuyor dediğin oyunculardan senin de ne kadar iyi olduğunu anlıyabiliyorum

RZERO said:
Ahahaha haykırarak güldüm

Hepsi faso fiso kardeşim şampiyon HAYDUTLAR

Bizi turnuvaya kabul etmemişler o yüzden yoksa şampiyon bizdik zaten  :smile:

Arkadaşlar turnuvaya biraz renk katmak istedim, isteyen herkes aynı şekilde takımları yorumlayabilir. Bunlar benim yorumlarım ve evet bana göre IR takımı ilk elenecek takımlardan diğer takımlara denk olamaz bu gerçek hoşunuza gitsede gitmesede öyle  :smile:

KralH said:
RZERO said:
Ahahaha haykırarak güldüm

Hepsi faso fiso kardeşim şampiyon HAYDUTLAR

Bizi turnuvaya kabul etmemişler o yüzden yoksa şampiyon bizdik zaten  :smile:

Arkadaşlar turnuvaya biraz renk katmak istedim, isteyen herkes aynı şekilde takımları yorumlayabilir. Bunlar benim yorumlarım ve evet bana göre IR takımı ilk elenecek takımlardan diğer takımlara denk olamaz bu gerçek hoşunuza gitsede gitmesede öyle  :smile:

Anlaşılan IR yi sevmeyen birisin tutumun böyle gösteriyor daha fazla rezil etmeden kendini susmaya davet ediyorum seni

Yorumum seni üzmüş anlaşılan ancak birkaç yapılacak meydan dövüşünden sonra haklı olduğumu göreceksiniz. Şuan burdaki herkes IR takımı ile diğer takımları kıyaslasın.. Haklı olduğumu göreceklerdir, sizi tanımıyorum oyuncu olarakta tanımıyorum tanımadığım birindende nefret etmem imkansız. :smile:

KralH said:
Yorumum seni üzmüş anlaşılan ancak birkaç yapılacak meydan dövüşünden sonra haklı olduğumu göreceksiniz. Şuan burdaki herkes IR takımı ile diğer takımları kıyaslasın.. Haklı olduğumu göreceklerdir, sizi tanımıyorum oyuncu olarakta tanımıyorum tanımadığım birindende nefret etmem imkansız. :smile:

Tanımadığın ve bilmediğin bir takım hakkında Yorum yapmak sana düşmez, Madem tanımıyorsun ve bilmiyorsun burda böyle konuşamazsında. Bir kaç maçtan sonra elimi öptürücem sana, ha bide saygısızlık yaptığın diğer IR oyuncularının elini öptürücem. 

KralH said:

Takım:
Öne çıkan oyuncular:
Takımın + ve -leri:

IR takımına kin beslediğin açık bir şekilde gözüküyor neyse birşey demiyorum sana

İnsanları haşlamak yerine fikri geliştirmeye ne dersiniz? Fazla kötü niyetli gördüm sizi. Bence insanların kişisel olarak takımları yorumlaması turnuvaya renk katar. Tabi tek bir başlık altında yaparsanız iyi olur. Her önüne gelen bir başlık açmamalı.

KralH said:
Tamam birader sen sus bidaha yorum yapma düşüncen içinde kalsın.

Kiron said:
İnsanları haşlamak yerine fikri geliştirmeye ne dersiniz? Fazla kötü niyetli gördüm sizi. Bence insanların kişisel olarak takımları yorumlaması turnuvaya renk katar. Tabi tek bir başlık altında yaparsanız iyi olur. Her önüne gelen bir başlık açmamalı.
Adam açık açık bi bok bilmediğini söylüyor kiron? Bi konu hakkında bilgi sahibi olmadan o konu hakkında yorum yapman ne kadar doğru?

Kiron said:

Yorumların renk katıcağına katılıyorum ama boş yorumlarında can sıkıcı olduğunu düşünüyorum. Kimse alınmasın ama borislavı, deliriousu bilip sepia yı, yuzarsifi bilmemek veya saymamak kışkırtıcı hamlelerdir. Sadece ortamı gerginleştirmeye yarar. Amacı da buysa ilk önce kendilerini kanıtlasınlar ki yorumlarını dikkate alabileceğimiz oyuncular olduklarını göstersinler.

KralH said:
Senin burda bi meydan dovusunu gorelimde ondan sonra kuyruk acini doya doya cikartabilirsin canim

RZERO said:
Kiron said:

Yorumların renk katıcağına katılıyorum ama boş yorumlarında can sıkıcı olduğunu düşünüyorum. Kimse alınmasın ama borislavı, deliriousu bilip sepia yı, yuzarsifi bilmemek veya saymamak kışkırtıcı hamlelerdir. Sadece ortamı gerginleştirmeye yarar. Amacı da buysa ilk önce kendilerini kanıtlasınlar ki yorumlarını dikkate alabileceğimiz oyuncular olduklarını göstersinler.
Sizin bildiğinizi düşündüğünüz şeyleri bilmemesi, alınganlık yapma hakkını kimseye vermez, daha tecrübeli olduğu düşünüyorsan benzer bir şekilde tüm takımlar hakkındaki görüşünü yazabilirsin. Bireysel bir hakaret göremedim ben. Sadece kendince yorumlamış.

KralH said:
Evet arkadaşlar turnuvaya katılan tüm takımları prafasyönel şekilde yorumluyorum yorumlamalarım şu şekilde olacaktır.
Bildiğiniz üzere AE’den teklif geldi. Lakin serbest kalma bedelimi karşılayamadıkları için istemeyerek IR’de kaldım. Benim gibi bi’ prafasyönel oyuncuya bunlar hakikatten eziyettir. KralH’nin huzurunda azat edilmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Kiron said:
RZERO said:
Kiron said:

Sizin bildiğinizi düşündüğünüz şeyleri bilmemesi, alınganlık yapma hakkını kimseye vermez, daha tecrübeli olduğu düşünüyorsan benzer bir şekilde tüm takımlar hakkındaki görüşünü yazabilirsin. Bireysel bir hakaret göremedim ben. Sadece kendince yorumlamış.

Anlatamadım galiba, daha basite indirgicem.

Diyelim ki senin ismini duymadım hiç. Ve ismini duymadığım için senin işe yaramaz oyuncu olduğunu düşünüyorum ve yazıyorum daha da ileri gidiyorum SoE de sadece birinin ismini duydum diye herhangi bir turnuvada başarılı olmayacağını hatta ve hatta direk eleniceğini söylüyorum.

Şimdi bir düşün ne kadar etik bir yorum sence?

İşin etikliğini bu kriter mi belirliyor... Bakın arkadaşlar bu insan bir otorite gibi yorumunu ciddiye alırsanız, olur da elenirseniz sırf bu eleman öyle öngördüğü için monitöre falan kafa atarsınız Allah korusun. Şahsen beni veya klanımı tanımaması kimseyi irdelemezdi. Gülerdik biz de yorumlarda bulunurduk. Eğlence bu tip uçarılıklardan çıkar.

Kiron said:
İşin etikliğini bu kriter mi belirliyor... Bakın arkadaşlar bu insan bir otorite gibi yorumunu ciddiye alırsanız, olur da elenirseniz sırf bu eleman öyle öngördüğü için monitöre falan kafa atarsınız Allah korusun. Şahsen beni veya klanımı tanımaması kimseyi irdelemezdi. Gülerdik biz de yorumlarda bulunurduk. Eğlence bu tip uçarılıklardan çıkar.
Kiron bu ilk defa olan şeyler değil bunun farkındayız. Ama gerek oyunda gerek forumda çok çamur atılmaya çalışılıyor klana. Hani herkesin bi sabrı var.

Kiron said:

Haklısın, konunun ilk yorumuna bakarsan bende işi ciddiye almama kafasındayım. Ama arkadaşın sonraki ve de diğer takımlarını değerlendirişine baktığımda böyle bir yorumu sırf Ir nin oyuncularını kışkırtmak için yaptığını anlayabiliyorum. Başka bir konudada Ir hakkında aynı yorumu yaptı. Bizden kimse gerginlik yaratacak bir şey demedi.

Arkadaş muhtemelen fake hesap ve Ir nin yöneticisini ve oyuncularını kışkırtmaya çalışıyor.

Konunun kapatılıp daha seviyeli, tutarlı yorumların yapılabileceği yeni bir konu talep ediyorum.

Arkadaşlar Kiron'da size anlatmaya çalışmış ama yinede anlamamışsınız bu benim düşüncelerim. Kiron'a adaleti sağlayan yorumlar yaptığı için ayrıca teşekkür ederim. Ve dediğim gibi turnuvaya renk katması açısından böyle bir konu açtım. Sizde buyrun aynı şekilde takımları yorumlayın saygı çerçevesi içerisinde. :smile: Gerçekçi olmak varken neden gerçek dışı bir yorum yapayım? Herkes IR takımıyla diğer takımları karşılaştırabilir ve aradaki durumu daha iyi görebilir. Ben yanlış bir yorum yapmadım.  :smile: IR takımı bana göre yetersiz ve maçlar yapıldığında bunu göreceksiniz. Dediğim gibi sizde yorumlayın bunlar benim yorumum.

Not: Yeni bir konu açılsa bile o konudada sizin yetersiz olduğunuzu söyleyenlerle kavga etmeye çalışırsınız. Böyle bir konunun varlığı zaten takımları eleştirmek yorumlamaktır siz eleştiriyi kabul edemeyeceğiniz için bu tür konular size göre değil.  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom