Turnuva Bug'u ve harita yükleme sorunu

Users who are viewing this thread

Turnuva ya girince silahsız giriyorum sadece ben deil benimle birlikte giren npc'ler de silahsız katılıyor birde kuşatmalara giremiyorum kuşatma haritasını yüklemiyor crash veriyor oyunum bende yüklü olan tke mod da banner paste dosyaları doğruladım herhangi bir deişiklik olmadı bunun neye sebep olduuğunu söülerseniz sevinirim iyi günler dilerim.
20210103222241_1.jpg

Merhaba. Ne yazık ki modlu oyunlara destek veremiyoruz. Bu sorunu, mod dosyalarını oyun dosyaları içinden kaldırıp oyun dosyalarının bütünlüğünü sağladıktan ve yeni bir sefere başladıktan sonra da tekrar oluşturabilir misiniz? Teşekkürler.

Modları kaldırdıktan sonra da aynı sorunu veriyordu ben sorunun hangi dosyada olduğunu bulamadım bende silip tekrar yükledim ve işe yaradı dosyayı burada belirtemedim ama böle bir hata yanında farklı hata zincirlemeleri getiriyor olabilir bilgilendirmek istedim

Modlu oyunda modları kaldırınca tamamen düzelmeyebiliyor, bir de aynı save ise iyice bozuluyor. Modlar erken erişimde riskli hocam, kullanmamanızı öneririm.

Back
Top Bottom