• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

[TRPL-1] TR Pandemi Ligi #1 **Fikstür Duyuruldu!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Freyja

Baron
WBNWWF&SM&BVC
Ligden çekilen takımların, diğer turnuvalarda da olması gerektiği gibi bir daha takım çıkaramaması lazım. Turnuvaya takım çıkmıyorsa çıkmasın, bu halden iyidir.

GarviDel

Sergeant at Arms
Ligden çekilen takımların, diğer turnuvalarda da olması gerektiği gibi bir daha takım çıkaramaması lazım. Turnuvaya takım çıkmıyorsa çıkmasın, bu halden iyidir.
Creed U17'nin çekilmesinin adam çıkaramamayla bir ilgisi yok. Kendilerine yapılan saçma admin girişimleri yüzünden çekilme kararı aldım Ekcn.

leylu

Sergeant at Arms
Creed U17'nin çekilmesinin adam çıkaramamayla bir ilgisi yok. Kendilerine yapılan saçma admin girişimleri yüzünden çekilme kararı aldım Ekcn.
Zaten orda adam çıkaramamakla alakalı bir şey dememiş sanırsam, çıkardığı takımı geri çekenlerin bir daha ki turnuvalarda takım çıkarmalarının yasaklanması gerektiğini söylemiş.

Last edited:

Axrinn

Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
saçma admin girişimi? that's cool bro, a-alright.
uD96fQ.png

Ssiyah

Regular
Hile kullanmış bir oyuncu olarak bu konuda fikir beyan edecek en son kişi sensin. Hile kullananlar da diğer turnuvalara katılmasın o zaman uyar mı?

Last edited:

Thorin

Sergeant Knight
Keşke şunlar silinmese de şu mesajlara bir gün bakıp aklım neredeydi ne kadar çocuktum diyebilseniz

Thorin

Sergeant Knight
d-dostum sanırım bu thorin bir şeyler anlatmaya çalışıyor

Sen arada kaynamışsın göremedim ee nerede fearful denen şahısın videosu? Yoksa daha öncekiler gibi çekmediği videoyu çektim diye yutturdu mu bu beyinsizlere?

Kiron

Archivist
Global Moderator
WBNWM&B
Konudaki tüm tartışmalar silindi, haddini aşanlar uyarıl/susturuldu/banlandı. Eğlenmişsinizdir diye umuyorum.
İyi forumlar!

Status
Not open for further replies.
Top Bottom