TR_SGaming_PW

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu adresten takip edebilirsiniz arkadaşlar. :grin:

http://www.sultansgaming.net/index.php?threads/harita-g%C3%BCncellemeleri-anadolu-g%C3%BCncel.15/

Mapin son hali değildir.

@Blackdead

Bekleriz yine açıldığında.

Sunucunun gecikmesi fazladan bazı scriptler için fiyat almayı beklediğimden dolayı.

Eskiden de yaptığım gibi açacağım sunucunun etrafta herkesin kolayca edindiği sistemlerle, veya orada burada ucuz veya bedavaya bırakılmış scriptler ile açtığı sunucularla kıyaslanabilir durumda olmasını istemiyorum.

Fazla bekletmeden açılmasını isteyen arkadaşlar tabi olabilir, ve ben de 2 gün içerisinde istesem bu bahsettiğim ortada gezen sistemlerle sunucuyu açabilirim, fakat bunu yapmayacağım. SGaming her açılışında oyuncuya başkalarında bulacağından fazlasını sunabilen, farklı bir sunucu olmasını amaçladım ve amaçlıyorum, o yüzden açacaksak adam gibi açacağız, herkes'inki gibi olacaksa hiç olmasın bize kalırsa.

Otoblok kullanmanın suç olmadığı bir sunucu... Uzun zamandır ilk defa bu kadar saçma bir uygulama görüyorum.

Script alarak bitmez sunucuyu idare etmek. Yöneticilerinde kalifiye olması gerekir.

Son olarakta yerel karakterler sorununun çözülmesini umuyorum. Ö, Ü gibi karakterleri kullanamıyoruz chatte.

Black Dead said:
Powder57 said:
Otoblok kullanmanın suç olmadığı bir sunucu... Uzun zamandır ilk defa bu kadar saçma bir uygulama görüyorum.

Script alarak bitmez sunucuyu idare etmek. Yöneticilerinde kalifiye olması gerekir.

Son olarakta yerel karakterler sorununun çözülmesini umuyorum. Ö, Ü gibi karakterleri kullanamıyoruz chatte.
Senin, onlar gibi hile kullananlar yüzünden zevki çıkmıyor zaten.Hile kullanmak tabii ki suç olacak, ha tabi ironi yapmıyorsan...

Yazdığımı bir kez daha okur musun?

Otoblok kullanmak serbesttir veya yasaktır demedim hiçbir zaman. Yasaktır desem de otoblok kullananları takip edecek bir sistem mevcut değil. Öldüğünde otoblok diye şikayet eden insanlar ile gerçekten mağdur olanları, 2000 saat üzeri oyuncularla otoblok kullanıcılarını da slow motion videoya yakalanda bile fark edemiyoruz.

100 kişinin arasından otobloğu açanlara "Kullanmayın, yapmayın, hile bu." Demekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Native maçı gibi her an herkesi izleyemeyiz.

@DonukAnka biz size layık değiliz, alternatif bir sunucu aramaya başlamanızı öneririm.

Bugün 15:00'da sunucu yeniden başlatılacak. İşlemci takviyesi lazım. Sonra açıldığında 200 oyuncuyu kaldırır hale gelecek.

Eɢᴢᴀᴍᴀ 案 said:
DonukAnka said:
...map berbat, sistem berbat, performans berbat, admin berbat, torpil çok , roleplay yok.

üMsTaD eleştireceğine adamlara nasıl sunucu açılırmış (!) gösterseydin keşke.Bir de senin sunucunda oynardık.

İşin komik yanı tenkit edip taşlama çabasına girdiğin her şeyin sunucuda fazlasıyla var olması  :lol:
Fazlasından kastettiğin sunucunun performansının çok berbat,torpilin çok çok fazla,roleplay hiç yok gibisinden mi yada ben mi öyle anlamak istedim aklımda deli deli sorular :ohdear:

yapacagınızın en iyisini yapıyorsunuz bence. Ancak size tek tavsiyem ben rdm cilere temp slay vs veriliyor. ya adam yanıma geliyor çıplak bende agır zırh var. elinde şemşir gelmiş 300 tl sökül bakalım vherem(oyundaki nickim). sonra direk kılıcla saldırıyor. kestim adamı admin cagırdım. admin slay attı adama ve 5k refund verdi bana. bence böyle durumlarda PERMA yetkisini kullanmanızı öneririm. 1 kere uyarı hakkı olsun ilk defa oynayanlar icin 2. sinde perm verilmeli. biraz daha sert olunmalı oyuncu konusunda. gerisi dışında map güzel. eleştiri olarak bu yazılabilir. gerisinden memnunum şuanda.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur...

@Otoblok hakkında izleyerek kimin otoblok kullanıp kullanmadığını anlayamıyorsanız size tavsiyem oyunu oynamamanız yönünde. Herhangi bir native de kılıç sallamış oyuncu blok nasıl tutulur otoblok hareketleri nedir anlayabilecek kapasitededir.

@
Kolaysa sen aç diyen arkadaş kim olduğumu biliyorsan ekstra bir şey dememe gerek olmadığını düşünüyorum.

@
Scriptlerin çoğu buglu açlık sisteminde sürekli değer sapıtıyor ve banka da bug yapılmasın diye konulmuş sistemde her 3 4 yatırışta bir para yok oluyor.

@Pazar günkü savaştı sanırım 4 5 civarı sunucu hiç bir şekilde oynanamaz hale gelmişti kılıç kalkmıyordu buna rağmen adminler tarafından oynanmaya zorlandık kalemizi kaybetmemiz için.

@
Rdm ve low rp yapan oyunculara nedense adminler ban atmak konusunda çok cesaretsiz. Ek olarak kendi klanlarına üye olan factionlara ceza verirken en alt limitten veriyorlar ve hatta bazen göstermelik olarak banlamışım gibi yap ya da slaylemişim gibi yap itemleri geri alırsın durumu yaşanıyor.

@100 kişiye 1 admin düşüyor durumu sık ve bu konuda üstümde yorum yazanların çoğu ya klan üyesi ya da alt napolyon klanlarına üye Sgaming'in...

Size önerim işinizle gücünüzle ilgilenin fazla ciddiye almayın şu sunucuyu yoksa emeğinize ve vaktinize yazık olur. Gene aynı pw havası devam yakında güzel bir sunucu açılırsa o zamana kısmet...

Sunucu ana baba günü gibi adminler işin ciddiyetinde değil bizimle dalga geçer gibi hareketler, taraf tutmalar ve daha bunun gibi bir çok olay.

Açılan tüm şikayet konularıyla, tek tek ilgileniliyor. Bu tarz şikayetlerinizi pw forumunda dile getirirken görmek isterim.

Aksi takdirde, herhangi bir şeye dayanmadan, yalnızca ne zamandan ve nereden kaldığını bilmediğim bir eziklik kompleksi ile buraya gelip, sunucuda oynayan oluşum liderlerinin SGamingli olduğu için özel muamele gördüğünü söylemek, komik. Buraya açtığınız ve haksız olduğu halde cezasını almayan bir "SGamingli" oyuncu ile ilgili şikayet konusu açın, görelim tamam diyelim. Ha, yok mu? Pardon.

@Powder57

Pazar günü sizi oynamaya zorladığımız savaş nedir acaba? Sizin öncelikle hangi oluşum lideri olduğunuzu çok merak ediyorum. Ya kendinizi oluşum lideri olarak hayal gördünüz, ya da sunucu karıştı. Kasma probleminden dolayı kuşatma sonunda kale ele geçirilmeyeceğini
belirttik. Zaten Brazdnt(kuşatılan oluşum lideri), SGaming üyesi, bana kalesini bırakacağını, sınav haftası olduğunu söylediği için savaştan sonra NVSA grubuna bırakıldı kale.

Siz, neyi, nasıl sahiplendiniz bilmiyorum. Kimsiniz onu da bilmiyorum. :smile:

www.sultansgaming.net

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom