TR_SadecePiyade [KAPALI]

Users who are viewing this thread

Konu güncellendi. Sunucu sistemleri tanıtan bir başlık oluşturduk.
Şu an sunucumuzun içerdiği sistemler:

Yanlış bir komut yazdığınızda sistem tarafından uyarılırsınız. "/yardim" komuduna yönlenmeniz gerektiğini söyler.

"/yardim" komudu oyunculara yardım amaçlıdır, diğer komutları gösterir.

"/top10" sıralama içerisinde ilk 10 kişiyi gösterir.

"/rank" rütbeni, sıralamanı, öldürme ve ölümünü gösterir.

"/rutbeler" öldürmeye bağlı rütbeleri gösterir.

"/cheer" sevinme animasyonu.

Rütbeler içerisinde belli olan bir öldürmeye vardığınız zaman sunucuya bu yazı çıkar. "Görev başarıldı" sesi de artı olarak yankılanır.

Sunucu içerisinde hakaret ve saygısızlık içeren bir kelime yazdığınız vakit sistem tarafından uyarılırsınız.

Ek Notlar:
Sunucu içerisinde çift elli alınamaz, alınsa bile sistem vermez.
Sunucu içerisinde silahınız ölünce yere düşmez.
Sunucu içerisinde silahınızı yere atamazsınız.

Bir oyuncu silah seçmeyince, sistem ona artık otomatik bir şekilde silah sağlayacak. Silah en kıytırığından olacak.

Kaplumbağa oyuncular için:
1 kalkandan fazla almak isteyen oyunculara sistem izin vermeyecek. Bu sistem sayesinde "delay" atan trollerin bir nevi önüne geçmiş olacağız.

Kapatıyoruz

Bugüne kadar sunucumuzu destekleyen ve saatlerini geçiren herkese çok teşekkür ediyoruz. Kâr amacı gütmeden, elimizden geldiğince şu ortama bir farklılık yaratmaya çalışıp, sizi eğlendirebildiysek ne mutlu bize.
Bugün makinemin aylık ödeme tarihinin süresi doldu. Birkaç güne üniversite başlıyor olacak ve ben şehir dışına gideceğim. Sunucunun kapanmasının sebebini az çok tahmin edebilirsiniz. Sunucunun makinesine harcayamayacağım para. Ülke durumları zaten bariz belli. Hepinizin anlayabileceği durumlar, fazla detay vermeme gerek yok. Param ve vaktim olmayacak.
Sunucuyu tekrar açar mıyız? Bilmiyorum. Kalıcı mı kapalı olur, sadece bir ara mı olur gerçekten bilmiyorum.
Siz değerli oyuncularımıza hizmet etmek, SadecePiyade AR-GE ve yönetim ekibi olarak bir şeyler başardığımızı görmek bizi çok mutlu etti. Yetkili ekibine de ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Müsait vakitte girip, sunucu huzurunu sağladıkları ve toksik oyuncularla uğraştıkları için.
Esen kalın, kendinize iyi bakın.

Kapatıyoruz

Bugüne kadar sunucumuzu destekleyen ve saatlerini geçiren herkese çok teşekkür ediyoruz. Kâr amacı gütmeden, elimizden geldiğince şu ortama bir farklılık yaratmaya çalışıp, sizi eğlendirebildiysek ne mutlu bize.
Bugün makinemin aylık ödeme tarihinin süresi doldu. Birkaç güne üniversite başlıyor olacak ve ben şehir dışına gideceğim. Sunucunun kapanmasının sebebini az çok tahmin edebilirsiniz. Sunucunun makinesine harcayamayacağım para. Ülke durumları zaten bariz belli. Hepinizin anlayabileceği durumlar, fazla detay vermeme gerek yok. Param ve vaktim olmayacak.
Sunucuyu tekrar açar mıyız? Bilmiyorum. Kalıcı mı kapalı olur, sadece bir ara mı olur gerçekten bilmiyorum.
Siz değerli oyuncularımıza hizmet etmek, SadecePiyade AR-GE ve yönetim ekibi olarak bir şeyler başardığımızı görmek bizi çok mutlu etti. Yetkili ekibine de ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Müsait vakitte girip, sunucu huzurunu sağladıkları ve toksik oyuncularla uğraştıkları için.
Esen kalın, kendinize iyi bakın.
Kapanmasına üzüldüğüm kadar kimsenin üzülebileceğini sanmıyorum.
Umarım bir gün tekrar açılır. :sad:

Back
Top Bottom