• Please note that the developer team will be on leave until 26th of July. All technical support tickets will be handled when we're back in action. Thank you for understanding.

TR_SadecePiyade [AKTİF] [SIRALAMA, ANİMASYON VE RÜTBE SİSTEMİ]

Currently viewing this thread:

Başarılarının devamını diliyor ve seni her zaman destekliyoruz RustyGMR! Umarım yakın zamanda daha nice projelerde birlikte çalışabiliriz.

Mangudaii

Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
Yakın zamanda tanıdığım dostlarımdan birisin Rusty, yaptığın işi gerçekten tebrik ediyorum.
TR_SadecePiyade sunucusu, sıralama ve rütbe sistemleriyle Native modülüne bambaşka bir hava kattı.
Başta RustyGMR olmak üzere scripter alibüyüktatlı adlı arkadaşı da tebrik ederim.
Bu sunucuda yetkili olma imkanını bana ve diğer hatırı sayılır arkadaşlara verdiğin için sana teşekkür ederim.
Daha da başarılı bir sunucu olması dileğiyle :smile:

RustyGMR

Recruit
Yakın zamanda tanıdığım dostlarımdan birisin Rusty, yaptığın işi gerçekten tebrik ediyorum.
TR_SadecePiyade sunucusu, sıralama ve rütbe sistemleriyle Native modülüne bambaşka bir hava kattı.
Başta RustyGMR olmak üzere scripter alibüyüktatlı adlı arkadaşı da tebrik ederim.
Bu sunucuda yetkili olma imkanını bana ve diğer hatırı sayılır arkadaşlara verdiğin için sana teşekkür ederim.
Daha da başarılı bir sunucu olması dileğiyle :smile:
Asıl ben teşekkür ederim Mangudaii, var ol...

Mucahit_Han

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
Arkadaşlar birkaç gündür sunucunuzda acayip derecede lag oluyor bilginize. Çözerseniz bence daha iyi olabilir.

Top Bottom