TR_OSMANLI_PW (Role Play) [AÇIK]

Users who are viewing this thread

randommu hana girdik diye adminin arkadşaı tarafından kesiliyoruz ve hırsız oluyoruz

admin ise rp de oyuncuya adını bilmemesine rağmen söyleyecek  hitap edecek kadar ucuz

Kultigin-18 said:
randommu hana girdik diye adminin arkadşaı tarafından kesiliyoruz ve hırsız oluyoruz

admin ise rp de oyuncuya adını bilmemesine rağmen söyleyecek  hitap edecek kadar ucuz

evet doğru söylüyorsun *kultigin'e bakarak* rpsini sen ismini biliyorum diye algılıyorsun :smile: bayaa proymuşsun sen.

Bugün Güzeldi Osmanlı PW'de

Targeryanlar olarak Önce HAWK larla anlaşma yaptık, nordlara(müttefiğimiz) karşı savaşmamaları için.

2 taraf da şartlar belirledi, şartlar uygulandı ve böylece mordor'a karşı kusursuz bir savaş verip yağmaladık...

rbq43.jpg
rbq1j.jpg

Adamlar durduk yere geliyo bana random atıyo sövdüm adama şu lanet olası adminlerden birisi hiçbişi demiyo ve 3 tane açık admin var AUNLAZ SHİW ve bi tane daha hiçbiri bişey demeden bana ban atıyolar OYUN NICKIM ALPEREN  ne biçim insanlarsınız 10 saattir random var diyorum hiçbir admin birşey demiyor başlarım serverinizi çorumlu kadar güzel bir admin görmedim diyerleri yalan yeter kardeşim uyarında ban atın arkadaşım soruyo kaç saatlik diye bi tane allahın kulu cevap vermiyo başlarım kaldırın banımı yeter.

böyle bi admin yok ya görüşmeye elçiyi götürüyorum admin geliyor korumayı kesiyor :grin: elçi tek başına gitcekmiş böyle bi kural göremiyorum

Arkadaşlar şuanki mapi editlemek için sunucuyu şifreledik.

Yeniliklerin çoğunu arkakaşlara anlattık.

Bu gece ya da yarın sunucumuz açılcaktır. Kimin en son kalesi kime aitse aynen kalacaktır.

Herkese teşekkürler.

ALIRIZAKAVAK said:
Arkadaşlar şuanki mapi editlemek için sunucuyu şifreledik.

Yeniliklerin çoğunu arkakaşlara anlattık.

Bu gece ya da yarın sunucumuz açılcaktır. Kimin en son kalesi kime aitse aynen kalacaktır.

Herkese teşekkürler.

Arkadaşlar sunucu açıldı.

Köye hastane eklendi.
Krallıklara eksik olan birimler eklendi.
Zırhlar,silahlar eklendi.
Maden (gold barlar ve nuggetler eklendi.) fiyat endeksi düzeltildi.
Tuzların fiyat endeksi düzeltildi.
Arena eklendi.
Plate armorun fiyatı yükseltildi.

Arenaya event harici girmek yasaktır.!!!!  Özellikle eventlar için düzenlenen arenanın çıkışı yoktur bu nedenle izinsiz girip çıkamazsınız ve slay yersiniz!!!!

Mardinli Beyfendi said:
Servere saldırı düzenlenmiştir şu an servere girmeyin arkadaşlar yeni map edit ile yeniden açılacaktır kusura bakmayın..
BANLAR KALCAK MI ? Ben ban yedimde daha dün

Back
Top Bottom