TR_Meydan [AKTİF]

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

PowerPuff_Necmi

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/dogukancengiz27/
Yasaklandığınız Karakterin Adı:s4mle100lesh
Yasaklandığınız IDniz:bilmiyorum
Yasaklandığınız Tarih ve Saat:14.16
Hangi Sunucu?:TR_MEYDAN
Neden Yasaklandınız?: nickim s2mle100lesh ti s4mle100lesh yaptım banlandım
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?:s2mle100lesh nickimle herkes beni tanıdığından s4mle100lesh yaptım farklı bir nick ile kendimi tanıtmak daha zor olduğundan s4mle100lesh i tercih ettim nick de herhangi bir küfür filan yok dalga geçmek içinde yapmamıştım bu yüzden kaldırılması gerektiğini düşünüyorum
sen direk SO tarafından banlandın kendisi ikaz etti seni.

Miss_N

Recruit
Best answers
0
Oyuncu Adınız:Miss_N
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/EfekanTE/
Yaşınız:17
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel)Pomerania LadyandGentleman
GUID 4137815 :
Neden Yönetici Olmalısınız?:günümün yarısından çoğunu bu oyunda geçirdiğim için bir faydamız dokunur ayrıca bazı toxic kişilerinde önüne geçmiş olruuz çok küfür eden yapmaması gereken şey görüyorum belki ufakta olsa önüne geçmiş olruuz
Yönetici Tecrübeleriniz: birkaç pk eventinde adminlik ve troll oyunculu klanımızı bir arada tutabiliyorum
Referans:sad:En az 2 kişi) Axrinn grynn chosen

Last edited:
Best answers
0
Yasaklama Talebi
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: KARAHAN
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)bilmiyom ama kesin ban yicek
Neden Yasaklanmalı?: hile
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: wisher ile takılıyor
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

birşey daha belirtiyim kesin kendisi itiraf etti yani bu kişi banlanmalı kendisi söledi kesin banlancak kendi ses kaydımı kestim ama kesmemiş gibi yalanlar uydurmadım yani wisher ile takılıyo (oda aimbot yani) kendisi kesin ban yicek hani

madness36

Recruit
Best answers
0
*Olay TR_98e_Meydan sunucusunda yaşanmıştır, forumda servera ait ayrı bir konu bulamadığım için burdan ticket atıyorum.*

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Laubali
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: -
Neden Yasaklanmalı?: Nickimi taklit edip serverda küfür ediyor ve sebepsiz kick oylaması açıyor.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 28.08.2020 ; 18.30-18.45 arası

Gilesov

Sergeant
Best answers
0
*Olay TR_98e_Meydan sunucusunda yaşanmıştır, forumda servera ait ayrı bir konu bulamadığım için burdan ticket atıyorum.*

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Laubali
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: -
Neden Yasaklanmalı?: Nickimi taklit edip serverda küfür ediyor ve sebepsiz kick oylaması açıyor.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 28.08.2020 ; 18.30-18.45 arası

Şikayet ettiğin kişi yasaklanmıştır.

Gilesov

Sergeant
Best answers
0
GUID 4137815 :
Neden Yönetici Olmalısınız?:günümün yarısından çoğunu bu oyunda geçirdiğim için bir faydamız dokunur ayrıca bazı toxic kişilerinde önüne geçmiş olruuz çok küfür eden yapmaması gereken şey görüyorum belki ufakta olsa önüne geçmiş olruuz
Yönetici Tecrübeleriniz: birkaç pk eventinde adminlik ve troll oyunculu klanımızı bir arada tutabiliyorum
Şu anlık admin alımları kapalı.

madness36

Recruit
Best answers
0
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: LionPR
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi:
Neden Yasaklanmalı?: Ailevi küfür ve tahrik.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 1.09.2020 / 16.00-17.45 arası
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): [https://hizliresim.com/5sCXPJ]

Börteçine*

Recruit
Best answers
0
Bi anlık gafletle küfür ettiğim için hiç tanımadığım şuan nickini bile hatırlamadığım insanlardan özür diliyorum. Bunun sonucunda da malesef zevkle oynadığım bu serverden ban yedim. Üstelik tr_duel ve tr_deatmatch serverleride bana kapılarını kapatmış durumda. Kaliteli vakit geçirmemi sağlayan bu serverlerden uzak kalmak açıkçası beni üzüyor, serverlerinize tekrar katılmak için can attığımı belirtmek istiyorum, sağlıcakla kalın.

Gilesov

Sergeant
Best answers
0
Bi anlık gafletle küfür ettiğim için hiç tanımadığım şuan nickini bile hatırlamadığım insanlardan özür diliyorum. Bunun sonucunda da malesef zevkle oynadığım bu serverden ban yedim. Üstelik tr_duel ve tr_deatmatch serverleride bana kapılarını kapatmış durumda. Kaliteli vakit geçirmemi sağlayan bu serverlerden uzak kalmak açıkçası beni üzüyor, serverlerinize tekrar katılmak için can attığımı belirtmek istiyorum, sağlıcakla kalın.
İlk sayfada bulunan yasak kaldırma talebi formunu doldurup yorum olarak atmalısın.

Börteçine*

Recruit
Best answers
0
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271953691/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: BORTECINE
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 15.09.2020 15:00-19:00 arasında
Neden Yasaklandınız?: Küfür dolayısıyla
Yasaklayan: Miss_n
Süre: Sınırsız
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Ettiğim küfür veya argo kelimeler yüzünden sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum, bundan sonra dilime hakim olacağım, üstelik bir klana katıldım ve daha yapacaklarım var.

Tr_Duel için o konuda da bir mesaj atmam gerekir mi? Teşekkürler.

Last edited:

Börteçine*

Recruit
Best answers
0
GUID 4137815 :
Öncelikle istediğiniz konuma geldiğiniz için sizi kutluyorum ama tr_duel haritasındaki konuşmamızda tr_meydan serverinden banlandığımı anlatmıştım sizde bana banımın kaldırılması için üst kişiye söylediğinizi 2 gün içinde açılır demenize rağmen tr_duel den de banlandım bu durumda sizin bu lafınız üzerine muhtemelen sizin beni tr_duel den banlamanız nekadar yakışıkalır bi harekettir sizi düşünmeye sevk ediyorum.

Gilesov

Sergeant
Best answers
0
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271953691/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: BORTECINE
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 15.09.2020 15:00-19:00 arasında
Neden Yasaklandınız?: Küfür dolayısıyla
Yasaklayan: Miss_n
Süre: Sınırsız
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Ettiğim küfür veya argo kelimeler yüzünden sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum, bundan sonra dilime hakim olacağım, üstelik bir klana katıldım ve daha yapacaklarım var.

Tr_Duel için o konuda da bir mesaj atmam gerekir mi? Teşekkürler.
Miss_n isimli kişi sunucularımızda admin değil seni banlamış olması imkansız. Ayrıca şuan iki tane TR_Meydan sunucusu var. 64 slotlu olan bizim sunucumuz diğeri ile ilgilenmiyoruz. Hangisinden ban yediğini kontrol et.

Börteçine*

Recruit
Best answers
0
Miss_n isimli kişi sunucularımızda admin değil seni banlamış olması imkansız. Ayrıca şuan iki tane TR_Meydan sunucusu var. 64 slotlu olan bizim sunucumuz diğeri ile ilgilenmiyoruz. Hangisinden ban yediğini kontrol et.
Haklısınız hocam ben öbür sunucudan banlanmışım, onlarla iletişim kurabileceğim bir adres var mı yardımcı olursanız sevinirim.