TR_La_Rivage Hard-RP (2. Senaryo)

Currently viewing this thread:

danand

Sergeant
WBNWVC
Sunucu aktifliğin düşmesinden dolayı kapandı. Yazın Creative Company ile ortak yürüteceğimiz bir projeyle geri döneceğiz. 4 ay süren bu süreçte bizimle beraber rol yapan, bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Özellikle Avrasya ekibine hem fikir olarak, hem de bizlere websitesi hazırladığı için ayrıca teşekkür ederim. Olumlu ve olumsuz yorumlar ileride hazırlayacağımız projeler için bize yol gösterici olacaktır. Bu süreçte fikir ayrımına düştüğümüz pek çok insan oldu. Bu süreçte kalbini kırdığım kişilerden özür diliyorum.

Bu süreçte topluluğu aktif tutmak adına Hard-RP ve Medium-RP açacak kişilere map yapımı, hosting ve script açısından elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Bana Steam veya Discord üzerinden ulaşabilirsiniz. Discorddan ulaşmanız daha sağlıklı olur steamda sürekli arkadaş listem doluyor.


Dana#8922
 

Svengali

Sergeant
M&BWBWF&SNWVC
2. senaryoda bulunamadım ancak ilk senaryo harikaydı. 3 senedir bulunduğum PW-PK ortamında böyle bir oluşuma denk gelememiştim. Arayışında olduğum bu hard-roleplay ortamında emeği geçen herkese teşekkür ederim, çok keyifli bir süreç oldu benim için.
 
Top Bottom